Gölbaşı :
z     z
04 Aralık 2015, 12:15
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılı Yozgatlılar siyasi mesajlar veriyor...

Gölbaşılı Yozgatlılar siyasi mesajlar veriyor...

 

 

 Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri TBMM’de   milletvekili seçilen milletvekillerini ziyaret ederek, başarılar diledi.

 

   TBMM çatısındaki Yozgatlı olan tüm milletvekilleri görüşeceklerini belirten Dernek Başkanı Murat Karakurt   ilk ziyareti  26. Yozgat  Millet vekili Ertugrul Soysal ve Yusuf Başer'e yaptı.

 

    Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt ile birlikte eski başkanı  Kadir Tosun, Menderes Köksal, Belediye Eski Meclis Üyesi Dilaver Şaşmaz,  29 Mayıs Hastanesi Müdürü Mehmet Kaya, Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Osman Güvenç,  Emekli Öğretmen Mehmet Mustafa Kaya  ile birlikte diğer üyeler katıldı.

 

   Dernek yöneticileri,  ziyaret ettikleri milletvekiline başarı dileklerini ileterek,  Yozgat ve STK’lar hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

   1 Kasım Genel Seçimlerine yine Yozgatlı isimler damga vurdu. Seçim sonuçları sonrası Ak Parti’de Yozgat’tan; Bekir Bozdağ, Abdulkadir Akgül, Ertuğrul Soysal, Yusuf Başer, Ankara’dan Cemil Çiçek, İstanbul’dan Hurşit Yıldırım, Samsun’dan Çiğdem Karaarslan ve MHP’de İstanbul’dan Ekmeleddin İhsanoğlu isimleri Yozgat’ın TBMM’deki temsilcileri oldu..

 

YÖNETİM DIŞINDA SESSİZ KALAN YOZGATLILAR;  GÖLBAŞI’NDA YOZGATLILAR  HER PARTİDE VARDIR...DERNEK HEPSİNİN YANINDADIR.

 

    Gölbaşı’nda yaşayan Yozgatlıların sadece AK Parti sempatizanı  olduğu imajı verilmeye çalışıldığı öne sürüldü.

        Gölbaşı'nda yaşayan  bazı Yozgatlılar,   MHP ve CHP’li  Yozgatlılarında olduğunu belirterek,  “Yozgatlılar kendi hür iradelerine göre istedikleri partilerde görev alabilir. Dernek yöneticileri de bu konu da çaba sarfediyor ancak yeterli imajı oluşturamadı.  Yozgatlıların geneli milliyetçi muhafazakar olmasına rağmen, sosyal demokrat olan insanlarımızda çoktur.  Yozgatlılar Derneği Eski Başkanı Servet Güneş, Yine Eski Başkanı  Kadir Tosun  Gölbaşı MHP’de meclis üyesi adayı da olmuşlardır.  CHP’de Polat Güneşdoğmuş,  Belediye Meclis Üyeliği yapmıştır.  Yani, Yozgatlılar her partide vardır ve her parti de de görev alarak hemşehrilerine ve yaşadığı yere hizmet verecektir.”dediler...

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.