Gölbaşı :
z     z
03 Aralık 2015, 18:32
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Müdür Özüdoğru'yu kim, niye hedef alıyor!

Müdür Özüdoğru'yu kim, niye hedef alıyor!

 

Gölbaşı Gençlik ve Spor Müdürü İrfan Özüdoğru’yu hedef alan rantiyeciler,  müdürün haksız yere harcırah aldığını iddia edip, karalama kampanyası başlattı.

 

  Gölbaşı haberleri yapan bazı internet haber sitelerinde iddia şeklinde verilen ve “yetkililerden açıklama bekliyoruz” diyen rantiyecilerin hedefinde olan Gölbaşı Gençlik ve  Spor Müdürü İrfan Özüdoğru’yu yıpratmak amaçlı yapılan iddialar  olduğu ortaya çıktı.

 

   SAHALAR PAYLAŞILAMIYOR…SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ SAHAYI KULLANDIRMIYOR…

 

      Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün kullanım hakkının bulunduğu Gölbaşı çim  futbol sahalarından  profesyonel takım olan  Gölbaşı Spor A.Ş. yararlanıyor.  Amatör takım olan Gölbaşı Belediye Spor yararlanamıyor.

   Gölbaşı Belediye Spor takımlarınında  yeşil çim sahadan yararlanması için Ankara   İl Müdürlüğü’ne yazı yazan müdür İrfan Özüdoğru’ya gelen cevap kendisini de şaşırttı. Çünkü, İl Yöneticileri Gölbaşı Belediye Spor Kulubü bünyesindeki futbol takımlarının  profesyonel takım olmadığı gerekçesiyle maçlarına izin çıktı, antremanlarına   izin çıkmadı.

 

ELEKTRİKLER KESİLDİ

 

 Ankara İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü yetkilileri Gölbaşı Belediyesi Spor Kulübü’nün amatör takımlarına maçlar için izin verdi ancak antreman için  yeşil sahayı kullanma izni vermedi.  Bu durum Gölbaşıspor yetkililerini de harekete geçirdi.  Bunun üzerine çim  saha ile müdürlük hizmet binasının  yaklaşık 2 aydan beri elektirikleri kesildi ve jeneratörle aydınlatma sağlanıyor.

 

BUGÜNE KADAR HİÇBİR OLUMSUZ TUTANAK TUTULMADI

 

   Yine yapılan iddia haberlerinde bahsedildiği gibi,  odaların pis olduğu  ve  maçı izlemeden harcırah aldığı iddiaları da fos çıktı.  Bugüne kadar hiçbir şekilde olumsuz  tutanak tutulmadığı öğrenilirken, bugüne kadar birçok başarılı hizmetler veren Müdür İrfan Özüdoğru’yu neden hedef aldıkları anlaşılamadı.

 

 İl Müdürlüğü yetkililerinin amatör takımlara antreman için  çim sahayı açmaması,  ilçe müdürü İrfan Özüdoğru’yu hedef yaptığı öne sürüldü.

 

Müdür İrfan Özüdoğru’dan önce Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü olan  Özden Şimşek görev yapıyordu. Ankara İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde görevlendirilen Şimşek’in de konuyu yakından takip ettiği öğrenildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.