Gölbaşı :
z     z
02 Aralık 2015, 14:27
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Artık meclise daha hazırlıklı gidecekler...

Artık meclise daha hazırlıklı gidecekler...

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediye Meclis Üyelerine, Belediye Meclis Toplantısında Meclis toplantılarını elektronik olarak takip etmeleri için tablet bilgisayar dağıttı.

 

Gölbaşı Belediyesi Aralık ayı ilk meclis toplantısında Belediye Meclis Salonunda gerçekleşti. Toplantıda Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Meclis üyelerine tablet bilgisayar verdi. Bu sayede Meclis Üyeleri 7 gün 24 saat belediye çalışmaları ile irtibatlıolacak. Ayrıca Belediye Meclis üyeleri Meclis toplantılarında Meclis toplantıtutanaklarını elektronik olarak tabletlerden takip edecekler.

 

Başkan Duruay konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, ‘Belediye Meclis Üyeleri başta meclis toplantıları olmak üzere artık evrak ve dosya dağıtımından kurtulmuş olacaktır. Meclis Gündemleri bilgisayarlarına otomatik gelecek, oradan değerlendireceklerdir. Komisyon raporlarını anında takip edebilecekler. Belediye haberlerini, birim çalışmalarını, çıkan yasa, tüzük ve yönetmeliklerden anında haberdar edilecektir. Bu çalışma ile kağıt israfı da ortadan kalkmış olacaktır.''İfadelerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.