Gölbaşı :
z     z
27 Kasım 2015, 20:18
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Zabıtalar Gölbaşı'nda toplandı...

Zabıtalar Gölbaşı'nda toplandı...

 

Ankara'da yer alan 25 merkez ilçe belediye zabıta müdürleri, Gölbaşı'nda Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay'ın ev sahipliğinde bir araya geldiler.

GölbaşıBelediyesin ev sahipliğinde gerçekleşen ilçe Belediyeleri Zabıta Müdürlükleri ve amirlikleri Koordinasyon toplantısı Gölbaşı'nda gerçekleşti.

 

      Toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak ve 25 merkez ilçe Belediye Zabıta müdürleri ve Zabıta amirleri katıldı. Toplantıda Belediye Zabıta Yönetmeliği, Yapısal Birleşme, Görev alanları, Çalışma Şartları, Branşlaşma, Özgül hakları,yıpranma durumu, sınıf tayini, Hizmet içi Eğitim, Zabıta Algı Yönetimi, Denetim ve sonuçta standart, Dış Kanun ve yönetmeliklerle Etkileşim vb. başlıklı konular ele alındı.

 

Toplantıda bir konuşma yapan Gölbaşı Belediyesi Başkanı Fatih Duruay; Zabıta teşkilatının belediyenin en önemli unsurlarından biri olarak gördüğünü vurgulayarak, "Zabıta personellerimizi belediyenin gülümseyen yüzü olarak görüyorum. Yaptıkları görevler ile vatandaşlarımızın ve esnafımızın yanında olarak Belediyenizin güler yüzünü yansıtıyorlar. Ayrıca sizleri bugün Gölbaşı’nda misafir etmekten mutluluk duyuyorum" diye konuştu

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.