Gölbaşı :
z     z
25 Kasım 2015, 12:22
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Bu ekibe kar'mı dayanır!

“Gölbaşı Belediyesi kış ekibi hazır bekliyor...”

Bu ekibe kar'mı dayanır!

 

Gölbaşı Belediyesi, yaklaşan kış şartlarına karşı tüm hazırlıklarını tamamladı. Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre,5 adet karla mücadele aracı, 5 adet greyder, 8 adet JCB kepçe, 2 adet loder, 2 adet dozer, 1 adet solüsyon traktörü,2 adet bobcat ve 2000 ton tuz, 20 ton solüsyon ile karla mücadele için hazır. Ayrıca kış ayları süresince 150 personel de üç vardiya şeklinde çalışacak.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, GölbaşıBelediyesi Fen İşleri Müdürlüğü karla mücadele ekiplerinin kış hazırlıklarınıyerinde inceledi. Başkan Duruay, yaklaşan kış aylarıyla ilgili hazırlıkların tamamlandığını belirterek, “Bu yıl için karla mücadelede araç sayımızı daha da artırdık. Toplam 5 adet karla mücadele aracımız hazır. 1 ay içerisinde bu sayı8 adete çıkacak ve ekiplerimiz 24 saat vardiyalı olarak çalışacaklar” dedi.

 

Çorbalar Başkan Duruay’dan

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay karla mücadele ekiplerini ziyaretinin ardından Gölbaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini de ziyaret ederek işe başlamadan önce sıcak çorba ikramında bulundu ve sohbet etti.

 

SÜRÜCÜLERE UYARI

 

Bu arada Başkan Fatih Duruay, sürücülere de uyarılarda bulunarak “Öncelikle vatandaşlarımız can ve mal güvenliği için aşırıkarlı havalarda mümkün olduğu kadar araçları ile trafiğe çıkmasınlar. Ayrıca kar lastiklerini ve zincirlerini takmayı da ihmal etmesinler” ifadelerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.