Gölbaşı :
z     z
23 Kasım 2015, 18:43
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Son yolculuklarına uğurlandılar

Son yolculuklarına uğurlandılar

 

Gölbaşı  yerel gazetecilerinden Emsal Küçük Gölbaşı'nda toprağa verildi.

 

      Karşıyaka Mahallesi Bayramoğlu Cami’sinde kılınan cenaze namazının ardından Gölbaşı Mezarlığı’nda toprağa verilen 52 yaşındaki Emsal Küçük’ü  son yolculuğunda da sevenleri yalnız bırakmadı.

 

     Emsal Küçük’ün cenazesine Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Şube Müdürü Hakan Duman, Gölbaşı Belediyesi eski başkanları, Erdal Eren,  Abdulnasır Haşlak,  Yakup Odabaşı,  AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  CHP İlçe Başkanı Ümit Atak, bazı Meclis Üyeleri,  STK Temsilcileri ve teşkilat yöneticileri, Birim Müdürleri  ile birlikte yerel basın mensupları da meslektaşlarını yalnız bırakmadı.

 

2 Çocuk babası olan Emsal Küçük’ün Karşıyaka Mahallesi Pazar yeri yanındaki evinin önüne Gölbaşı Belediyesi tarafından taziye çadırı kuruldu.

 

    MHP İL GENEL MECLİSİ ESKİ ÜYESİ  MECİT TÜRKAY ANNESİNİ KAYBETTİ…

 

    MHP İl Genel Meclisi Eski Üyesi,  Mecit Türkay’da Gökçehöyük Mahallesi’nde yaşayan annesini kaybetti.  MHP Gölbaşı İlçe Teşkilatı tarafından da bir mesajla bildirilen ölüm haberi üzerine partililer başta olmak üzere yakınları ve  sevenleri Gökçehöyük Mahallesi’ne giderek cenazeye katıldılar.

  Anne Türkay, Gökçehöyük mezarlığında toprağa verildi.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.