Gölbaşı :
z     z
16 Kasım 2015, 20:24
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda neler oldu!

Gölbaşı'nda neler oldu!

 

BELEDİYE AÇLIK ŞEKERİ ÖLÇÜMÜ YAPACAK…(Yarın Sabah)

 

Gölbaşı Belediyesi ve Gazi Üniversitesi işbirliğiyle şeker ölçümü yapılacak.

"Gölbaşı Belediyesi ve Gazi Üniversitesi işbirliği ile 40 yaş üzeri kişilerde şeker ölçümü yapılacaktır. Yarın (17.11.2015) tarihinde Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde yapılacak olan şeker ölçümüne gelecek olan vatandaşların 12 saat aç kalmaları gerekmektedir.

 Şeker ölçümü taraması saat 08.00 ve 12.00 saatleri arasında gerçekleşecektir." diye belediye den açıklama yapıldı.

 

 

  GÖLBAŞI U15 FUTBOL TAKIMI İLE SEVİNDİ…

 

 

   Gölbaşı Belediyespor U15  Futbol Takımı Ankara'da oynanan  son  maçında Balgat spor'u 3-1 yenerek Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazandı.

 

Gölbaşı Belediyespor U-15 futbol takımı maçları  mağlubiyetsiz  tamamlayarak  Ankara’yı Türkiye şampiyonasında temsil edecek.

U-15’in daha önceki maçları;

U15 GÖLBAŞI BELEDİYESPOR 1 - 0 BEYPAZARI SPOR

U15 GÖLBAŞI BELEDİYESPOR 6 - 0 KEÇİÖREN SPORTİF

U15 GÖLBAŞI BELEDİYESPOR 7 - 1 YENİKENT GÜCÜ

U15 GÖLBAŞI BELEDİYESPOR 3 - 1 BALGAT SPOR         

 

 

GÖLBAŞI'NI SÜREKLİ ZİYARET EDEN AKDOĞAN SEÇİM SONRASI DA GELDİ...  

 

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Gölbaşı ilçe başkanlığını ziyaretinde yaptığı konuşmada, seçim sürecindeki çalışmalar için  partililere teşekkür etti.

 

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ak Parti'ye yüzde 52.8'lik destek veren Gölbaşı'na teşekkür ziyaretinde bulundu. Teşekkür ziyaretinde konuşan Akdoğan , AK Parti'nin 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nden büyük bir başarıyla çıktığını anımsatarak, bu sonuçla tarihe geçmektense, yatırım ve hizmetlerle tarihe geçmek istediklerini, asıl zaferin de milletin gönlüne girebilmek olduğunu belirtti.

 

   Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’da yapmış  olduğu konuşmada, Gölbaşı’nın büyük hizmetler alacağını belirterek,  önemli sorunların çözüleceğini ve verilen vaadlerin yerine getirileceğini belirtti.

 

   Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan daha sonra Osman Karaaslan’ın sahibi olduğu Darüşşifa  Eğitim Kurumlarını  ziyaret etti.

 

 

CHP İLÇE ÖRGÜTÜNDE DELEGE SEÇİMİ TAMAMLANDI…SIRA İLÇE YÖNETİCİLERİ SEÇİMİNDE

 

CHP’de kongre sürecinin ilk ayağını oluşturan mahalle ve köy delegeleri seçimlerinde üyeler oy kullandı.  Aday olan parti üyeleri Mehmet Akif Kültür Merkezi’ne erken saatlerde gelerek, oy kullanmaya gelenlerden destek istedi.

Merkez Mahallelerinde uzun yıllar ismi CHP'de geçenler arasında  seçilenler şöyle;

 

Eymir Mahallesi; 30 delege – Arzu Dervişoğlu-Hüseyin Çakmak

Bahçelievler Mahallesi 19 delege- Özgür Sağlam- Ercan Şimşek

Şafak Mahallesi; 10 delege- Yusuf Aksakal

Karşıyaka Mahallesi; 17 delege- Bülent Elikesik- Mustafa Salman Pakoğlu

Seymenler Mahallesi; 16 delege- Turgut Acar

G.O.P Mahallesi; 11 delege- Erdal Eren – Hatice Hüsnüoğlu

 

 

MAHMUT AKSOY’UN ANNESİ HAYATINI KAYBETTİ…

 

   MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy'un annesi rahatsızlığı nedeni ile geçtiğimiz gün vefat etti. Mahmut  Aksoy'un annesi Hacı Muratlı Mahallesinde öğle namazına müteakip kılınan namazın ardından sevenlerinin omzunda son yolculuğuna uğurlandı.

 

    Cenazeye,  MHP Adana Milletvekili Mevlüt Karakaya , Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  MHP İl Başkanı Fatih Çetinkaya, meclis üyeleri, STK temsilcileri, muhtar ve çok sayıda kişi Aksoy'u bu zor gününde yalnız bırakmadılar

can ~ 19 Kasım 2015, 00:42

Bu CHP delegelerine bakıyorum hep aynı isimler var. Yıllardan beri CHP Gölbaşı bu isimlerden bir kurtulamadı. Kurtulmalı ki, CHP gölbaşında sonuncu parti olmaktan kurtulsun.Yeter artık diyorum.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.