Gölbaşı :
z     z
08 Kasım 2015, 00:25
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Engelliler şimdi daha hızlı gidecek

Engelliler şimdi daha hızlı gidecek

 

Gölbaşılı mucit engelli motoru yapıyor…

 

     Gölbaşı’nda motosiklet ve bahçe makinaları  tamir, bakım ve onarımı  yapan Metin Yılmaz  yürüme engelliler için  e-mobilet  tasarlayarak piyasaya sundu.

 

    Gölbaşı’nda şu ana kadar 3 adet e-mobilet yapan Yılmaz Motor’un işletmecisi Metin Yılmaz,  mevcut motosikletlerı   ek parça ile 3 tekerlekli hale getiren, yanına  oturak, alışveriş sepeti  yaparak engellilerin hizmetine sundu.

 

      Fiyatını da piyasa fiyatının altında oluşturan mekaniker Metin Yılmaz şunları söyledi. “ Engelliler için mobilete ilave parçalarla yaptığımız e-mobilet çok rahat, hızlı ve de yokuş yukarı da rahatlıkta gittiği gibi  alışveriş yapma imkanıda vardır.  Her şeyiyle ortalama olarak 1800 lira’ya  e-mobileti teslim ediyoruz.  Şu ana kadar 3 adet yaptık ve engelli kardeşlerimize verdik. Hepsi de memnun olup, kendileri de çok rahat kullandıklarını belirtiyorlar. “dedi.

 

   Karşıyaka Mahallesi Halk Pazarı alanındaki dükkanında e-mobileti oluşturan Metin Yılmaz  “sipariş olduğunda birkaç gün içerisinde teslim ediyoruz.”dedi.

ali eser ~ 22 Kasım 2015, 13:13

ankara eryamanda ikamet etmekteyim dedemin kullanımına sunmak için 3 tekerli akülü motor ihtiyacımız vardır 05308498047 İSMAİL ESER

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.