Gölbaşı :
z     z
04 Kasım 2015, 19:21
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Seçilince de Gölbaşı'na geldiler...

Seçilince de Gölbaşı'na geldiler...

 

AK Parti ‘den Ankara 1. Bölge Milletveki seçilen  Murat Alparslan ,  Ahmet Gündoğdu ve Julide Sarıeroğlu, Aday olupta seçilemeyen Hayri Çağır  ile birlikte AK Parti İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı Osman Karaaslan,  SKM Başkanı Namık Kemal Doğan,  Teşkilat Yönetim Kurulu Üyeleri, bazı meclis üyeleri  ve partililer ile  bir araya geldi. Yapılan konuşmalardan sonra Gölbaşı halkına da teşekkür ettiler.

 

   Çankaya, Haymana, Bala İlçelerini de ziyaret eden AK Partili milletvekillerinin özelliği   seçim  zamanında da Gölbaşı’na sık  sık gelerek, vatandaşları ziyaret ediyorlardı. .

 

    AK Parti Ankara Milletvekilleri  Murat Alparslan, Julide Sarıeroğlu, Ahmet Gündoğdu, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve meclis üyeleri otobüsle caddelerde dolaşarak   halka el sallayıp,  desteklerinden dolayı teşekkür ettiler…

 

        Murat Alparslan "Teşekkürler Gölbaşı... Bu zafer milletimizindir, bu zafer Türkiye'nindir." dedi  Ahmet Gündoğdu "Gönül ateşinde demlenen aşkla yürüyen Gölbaşı teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Emeklerine,yüreklerine sağlık." dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.