Gölbaşı :
z     z
02 Kasım 2015, 20:22
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

seçim sonuçlarına baktılar, özeleştiri yaptılar

“Gölbaşı'nda CHP deyine akla gelen isimler özeleştiri yaptı...”

seçim sonuçlarına baktılar, özeleştiri yaptılar

 

      Gölbaşı’nda seçim sonuçlarını gerek vatandaşlar, gerekse partililer değerlendirmeye başladı.  MHP’nin oy oranının düşmesiyle henüz teşkilat yöneticileri tarafından açıklama yapılmazken,  CHP’de bazı eski yöneticiler sosyal medya sayfalarında özeleştiri yaptı.  Gölbaşı’nda  bazı vatandaşlarda seçim sonuçlarını ve düşüncelerini gazetemize yazdı. CHP İlçe Başkanı Ümit Atak ve CHP Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik, seçim sonuçlarına saygı duyduklarını belirterek, çalışmalara devam.."dediler.

 

 

GÖLBAŞILI  YAZDI…(DERİN EMRE)

 

İyisiyle Kötüsüyle 1 Kasım

 

 

İyisi ile kötüsü ile bir seçimi daha atlattık. Bakalım Bu sonuçlar ülkemiz için neleri getirecek neleri götürecek. Gölbaşımıza ne gibi faydalar getirecek. Mesela Gölbaşı için verilen Mogan gölünün temizlenmesi projesi sözü, Konya yolu projesi, 200 yataklı hastane  gibi sözler tutulup Gölbaşına milyon tl yatırımlar yapılacak mı?

 

 Benim fazla umudum yok neden mi;  Gölbaşı Blediye Başkanı Fatih Duruay yerel seçimlerde 54 dev proje adında bir çok söz vermişti aradan 1,5 yıl geçti 54 projenin biri yapılmadı. Her projeyi 1 yılda yapsa 54 yıl geçer aradan. Bu projeler 2 yıldır ha yapıldı yapılacak diye bekletiliyor. İnşallah yapılırda Gölbaşı feraha kavuşur diye bekliyoruz.

 

Gölbaşı’nda seçimin zaferi kim oldu peki,  bence Osman Karaaslan. Neden mi adam bütün seçimleri kazanıyor. Bence  Osman Karaaslan gelecek yerel seçimlerde aday olacak. Ama AK parti genelde aday değiştirmeyi tercih etmiyor. Bunu zaman gösterecek.Gölbaşı’nda Seçimin kaybedeni kim oldu dersiniz Mahmut Aksoy derim. Yakup Odabaşı  2014 yerel seçimlerinde  yüzde 44 ile Gölbaşında MHP’nin en fazla  oy almasını sağlamıştı.

 

    Şimdi ise durum içler acısı MHP Gölbaşı’nda yüzde 17 yi zor buldu. Bu durum gelecek yıllarda yerel seçimler de Gölbaşı’nı oldukça zora sokacak. Bence Gölbaşı MHP ilçe başkanı Mahmut Aksoy istifa etmeli. CHP ilçe başkanı Ümit Atak’ı tebrik etmeden olmaz  CHP’nin oyunu Gölbaşı’nda yükseldi...

 

AK  parti için çalışan Bürokrat,  müdürleri de unutmamak lazım.

 

    Mesela İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı AK parti için arı gibi çalıştığı konuşulup duruyor…Gölbaşı Belediyesi Birim müdürleri deli gibi seçim çalışması yaptı iddiaları var...  Burada Kaymakam Şahin Aslan’ı unutmamak lazım. O da maşallah harıl harıl köyleri gezip dert dinledi, seçmeni etkiledi.  Ancak, kimse sormadı 13 yıldan beri bu sorunlar neden çözülmedi diye?

 

Her şey bir yana bu kadar iyi sonuca rağmen inşallah AK parti verdiği sözleri tutarda bizde yazdığımız la kalırız. İnşallah asgari ücret 1300 tl olur. İnşallah ev hanımlarına, emeklilere verilen sözler tutulur. İnşallah Gölbaşı unutulmaz. Unutulursa herkes yalancı olur.

 

Devlet Bahçeli İstifa etmeli,  yerine genç dinamik insanlar gelmeli. Kimsenin önü tıkanmamalı. Doğru söyleyen köyden kovulmamalı. Köyde kalıp bekçilik yapmalı.

 

CHP artık Atatürk’ün kurduğu CHP eski  günlerine dönüp çalışmalı. Atatürk’ün çizgilerine dönmeli.Başkada diyecek yok…

 

(GÖLBAŞILI- Derin Emre )

 

 

GÖLBAŞI CHP ESKİ YÖNETİCİSİ BAYRAM DUMAN SOSYAL MEDYA DA ÖZELEŞTİRİ YAPTI…

 

     Gölbaşı’nda  ilkeli duruşuyla bilinen CHP Eski Yöneticisi Bayram Duman Sosyal Medya sayfasında özeleştiri yaptı.  Bazı milletvekili adayları ile teşkilatları eleştirdi,  CHP Genel Başkanı ve Genel Merkez yönetimini övdü.  Bazı teşkilatlara gönderme yaparak  "Koltuklardan kıçınızı kaldırmaz halka, halktan birileri ile inip proğramımızı anlatmaz iseniz ,Ortaya çıkan sonuca hepimiz katlanmak zorunda kalırız.”dedi.

 

  Bayram Duman şunları yazdı.

 

 

“Sn Kılıçdaroğlu hiç bir şeyi yanlış yapmadı.Gereken ,Doğru olan herşeyi anlatmaya ve yapmaya çalıştı.Vatandaş anlayamadı ise vatandaşın anlayamadığınıda gidip örgütler anlatacak.

 

 Fakaaaat Genel Merkez yönetimi, İl İlçe Örgütleri ve Bazı Milletvekili adayları ; Sosyal medya ve seçim ofislerinde oturup kendi kendimizi ağırlayıp çay ısmarlayarak seçim kazanılmaz.Koltuklardan kıçınızı kaldırmaz halka, halktan birileri ile inip proğramımızı anlatmaz iseniz ,Ortaya çıkan sonuca hepimiz katlanmak zorunda kalırız.

(Çalışanları tenzih ederim.)

 

 Suçlular bellidir.Görevini yapamayanların ,,

 Genel merkezden en alt ilçelere kadar Onurlu bir şekilde derhall görevlerinden istifa etmeleridir. Merak etmeyin CHP Kadroları geniştir. Yerleriniz bu görevleri hakkıyla yapmak isteyenler tarafından Kolayca doldurulur.

 

 halktan kopuk olanların, halka rağmen siyaset yapmaları mümkün değildir.”

 

BELEDİYE ESKİ MECLİS ÜYESİ CHP’Lİ YUSUF AKSAKAL’DA ÖZELEŞTİRİ YAPARAK ŞUNLARI YAZDI...

 

CHP’de Gölbaşı teşkilatında ilkeli siyasetiyle bilinen Yusuf Aksakal’da özeleştiri yaptı. CHP'de herşeyin sil baştan yapılanması gerektiğini ima eden Aksakal, "Parti ismi ve amblemi bile tartışılmalı."dedi

 

Aksakal Şunları söyledi;

 

“Cumhuriyet Halk Partisi, yetkili organlarında, parti ismi ve amblemi değiştirmeyi dahi tartışılmalı.”

 

CHP İLÇE BAŞKANI ÜMİT ATAK, "SEÇİM SONUÇLARINI DOĞRU ANALİZ EDEREK ÇALIŞMALARA DEVAM EDECEĞİZ." dedi

 

CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ümit Atak,  yerel gazeteci Çiğdem Şirin'e  yaptığı açıklama da  1 Kasım seçimlerinin ardından yaptığı açıklamada Halkın iradesine saygı duyduklarını belirtti.

 

Atak, "CHP olarak çalışmalarına devam edeceklerini belirterek, “1 Kasım’da sandığa halkın iradesi yansımıştır. 7 Haziran seçimlerinde nasıl sandıktan çıkan iradeye saygı duyduysak, 1 Kasım’da halkın göstermiş olduğu iradeye saygı duyuyoruz. Ülkemiz için, gençlerimiz ve çocuklarımız için daha güzel bir gelecek adına mücadelemize devam edeceğiz. Gölbaşı’nda 7 Haziran seçimlerine göre 1 Kasım seçimlerinde CHP olarak oylarımızı artırmamız yeni yapacağımız çalışmalarda bizi daha güçlü kılmıştır. Seçimi doğru analiz ederek, durmaksızın çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

GÖLBAŞI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ CHP’Lİ BÜLENT ELİKESİK İSE " MİLLİ İRADEYE SAYGILI OLACAĞIZ" dedi

 

“Ülkemize demokrasiyi getiren çok partili sistemi kazandıran CHP her zaman milli iradeye saygılı olmuş ve bundan sonrada saygılı olmaya devam edecektir.Kazananı tebrik etmekte bir erdemdir.Biz Gölbaşımız için elimizden geleni yaptık yapmaya devam edeceğiz.”dedi

RamboDortmund ~ 04 Kasım 2015, 10:43

Senin Allahina kurban olayim Türkiyeyi nerden nereye getirdin uzun adam Tayyip Erdogan

hakan ~ 03 Kasım 2015, 12:46

Mahalle mahalle seçim sonuçları (7 Haziran Gölbaşı )\n\nGölbaşı\\\\\\\\\\\\\\\'nda sandıkların yüzde yüzü açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre...\n\nAK PARTİ: % 44 30.622 oy\n\nMHP: % 22,1 15.369 oy\n\nCHP: % % 20,1 13.967 oy\n\nHDP:% 5,95 4.137 oy\n\nSP: %2.03 1413

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.