Gölbaşı :
z     z
02 Kasım 2015, 16:18
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nın sorunları çözülecek!

Gölbaşı'nın sorunları çözülecek!

 

      AK PARTİ İLÇE BAŞKANI OSMAN KARAASLAN “BİZ İNANDIK, İKTİDARA TAŞIDIK..”dedi

 

      Seçimden zaferle çıkan AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı üyeleri parti binası  önünde toplanarak  sevinç gösterileri yaptı. İlçe Başkanı Osman Karaaslan  ve Fatih Duruay ile birlikte teşkilat yöneticileri,  partililerin karşısına geçerek konuşma yaptı.

 

      “AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan parti önünde toplanan AK Partilere seslenerek ‘Zaferimiz mübarek olsun’ dedi. Karaaslan yaptığı açıklamada ‘zaferimiz Mübarek olsun. Yolumuz açık olsun. Selam olsun Recep Tayyip Erdoğan’a, Selam Olsun Ahmet Davutoğlu’na. Cenabı Allah’a binlerce kere şükürler ediyoruz ki bugün 2002’de ki ruhla yeniden tek başına iktidara geldik. Gölbaşı’ndan Recep Tayyip Erdoğan düşmanlarına, Ahmet Davutoğlu düşmanlarına, AK Parti düşmanlarına öyle bir cevap verdik ki şuan hepsini o sandığın dibine gömdük. 1 Kasım AK Parti’nin yeniden doğuşu oldu. 2 Kasım Türkiye yeniden AK Parti ile yola devam diyor. Cenabı Allah bu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Bizler inandık, bizler Recep Tayyip Erdoğan’a, Ahmet Davutoğlu’na güvendik ve hamdolsun bugün onlar bizim güvencimizi boşa çıkarmadı. Bu millet bizim güvencimizi boşa çıkarmadı. AK Partimizi iktidara taşıdık. Ak Parti’ye gönül vermiş tüm dava arkadaşlarıma, kadın kollarıma, gençlik kollarıma, meclis üyelerimize, belediye başkanımıza ve 19 bin kayıtlı üyemiz Gölbaşı’nda bize oy veren, vermeyen herkese şükrediyorum.  Hepinizden Allah razı olsun. Daha çok yapılacak işimiz var. Hedef 2023, hedef 2071  Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.”dedi

 

 

 BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY  VERİLEN SÖZLERİN YERİNE GETİRECEĞİNİ BELİRTTİ…

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 1 Kasım sonuçlarının Gölbaşı’na hizmet olarak döneceğini belirterek, “Bir kasım hizmetlerin müjdesi’dedi.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay 1 Kasım seçimleri sonrası AK Parti İlçe Teşkilatı önünde yaptığı açıklamada “Biz üzerimize düşeni yaptık. Gölbaşı sevdalıları, Türkiye sevdalıları, ümmet sevdalıları olarak üzerimize düşeni yaptık. Biz vebalden kurtulduk. 1 Kasım seçimleri Gölbaşımız için de çok önemliydi. 3-4 aydır her şey Türkiye’de olduğu gibi Gölbaşımızda da durdu. Yerel seçimlerde iktidara gelirsek gölümüzü temizleyeceğiz dedik. Temizleyeceğiz. Konya Yolumuzu yapacağız, Gölbaşı’nın iki yakasını bir araya getireceğiz dedik. İşte 1 Kasım bunun müjdesi. Bundan sonra bütün iş hükümetimizde. Osman Başkanla hizmetlerin sözünü aldık. Bundan sonra Gölbaşı’nın kronikleşmiş sorunlarını bertaraf edeceğiz” dedi.

 

Fatih Duruay sosyal medya da paylaştığı mesajında da; "Ak Parti'nin 1 Kasım seçimlerinde tarihe altın harflerle yazılan başarısında emeği geçen müşahitlerimize,sandık başkanlarımıza,ana kademeye, kadin kollarina, gençlik kolları üyelerimize,ilçe teşkilatı üyelerimize,parti üyelerimize, meclis üyelerimize ve kadirşinas Gölbaşı halkına tek tek şükranlarımı sunuyorum. Allah hep birlikte daha nice başarılara imza atmayı nasip eylesin."

 

AK Partiye destek veren herekse teşekkür eden Başkan Duruay, sözlerini ‘En kötü günümüz böyle olsun’ diyerek bitirdi. Başkan Duruay ve Osman Karaaslan yaptıkları konuşmaların ardından el ele vererek partilileri selamladı.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.