Gölbaşı :
z     z
30 Ekim 2015, 18:40
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'ndan çıkan cevher : Bayram Gençcan

Gölbaşı'ndan çıkan cevher : Bayram Gençcan

 

GÖLBAŞI’NIN YETİŞTİRDİĞİ İNSANLARDAN : BAYRAM GENÇCAN

 

  Gölbaşı’nın ilk eğitim kurumlarından olan Baldudak İlköğretim Okulu’nda (1968-1975) sınıf öğretmeni Selvi Albayrak’ın mezun ettiği öğrenciler arasında bürokrasi, siyasi ve sosyal yaşamda birçok insan yer alıyor.

 

        1970 yılında  Baldudak İlkokul öğrencisi olan Bayram Gençcan’da bunlardan birisi olup, 1981 yılında Dr.Şerafettin Tombuloğlu Lisesi’nden mezun oldu. Gölbaşı’lı  olan  Bayram Gençcan Kara Harp Okulu’ndan 1985 yılında mezun oldu. 2008 yılında emekli oldu, 2011 yılında  Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesine başladı ve halen Sağlık Bakanlığı’nda teknik danışman olarak görev yapıyor.

 

Bayram Gençcan’ın babası  Gölbaşı’nın köklü (ilk) esnaflarından,  Trabzon Çaykara’lı  olan Mehmet Gençcan halen Ankara Caddesi üzerinde emlak -inşaat üzerine faaliyet gösteriyor.

 

    Çalışkanlığıyla  birçok insana da örnek olan  Bayram Gençcan,  TSK’dan emekli olduktan sonra  ASHGM Haberleşme Sistemleri’nde danışman olarak görev yapıyor.

 

        Ankara’da Sağlık Bakanlığı ASHGM Haberleşme Sistemleri Danışmanı Bayram Gençcan ikişer günlük 3 dönem halinde Sayısal Telsiz Sistemi ile ilgili "Eğitici Eğitimi" verdi. Eğitime toplam 69 personel katıldı.

 

        Eğitimde  cihazı kullanacak olan 112 çalışanlarına verilecek işletmeci eğitimi ile ilgili hususlar, bakım-onarıma ait konular, çağrıların ekranlarda görülmesi ile ilgili yazılım, kullanımda karşılaşılan sorunlara ilişkin çözüm yöntemleri ve sistemin idamesi ile ilgili alınacak tedbirler üzerinde duruldu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.