Gölbaşı :
z     z
29 Ekim 2015, 18:08
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gülben Ergen'in Gölbaşılılara Cumhuriyet Hediyesi

Gülben Ergen'in Gölbaşılılara Cumhuriyet Hediyesi

 

     Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yılında  halkın bayramı kutlandı.  Kaymakam Şahin Aslan, Belediye Başkanı Fatih Duruay, AK Parti, CHP ve MHP İlçe Başkanları birer kutlama mesajıyla bu çoşkuyu paylaşırken,  en anlamlı kutlama ise sanatçı, eğitim gönüllüsü Gülben Ergen’in Gölbaşı TOKİ’de 2 derslik yaptırarak,  Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerine teslim etmesi oldu.  Kaymakamlık Resmi töreni Özel Nesibe Aydın Okulları Gölbaşı Yerleşkesi Konferans Salonu’nda yapılırken,  Nesibe Aydın Okulları’nın öğrencileri, öğretmenleri ve yöneticileri de Anıtkabir’i ziyaret etti.

 

  KAYMAKAM ŞAHİN KUTLAMA MESAJI VERDİ…

                                           

   Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan kaymakamlık internet sitesinde Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajını şöyle verdi.

 

“Cumhuriyetimizi bütün değer ve kurumlarıyla özümseyen aziz milletimiz; milli birlik ve beraberlik duyguları içerisinde, bizi aydınlık geleceğimize taşıyan inançla, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi şükranla anıyor, Cumhuriyetimizin 92. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum.”

 

   BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY TELEFON MESAJIYLA DA KUTLADI

 

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin 92.yıl dönümünü ve milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, canından aziz bildiği  vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş  şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” Yazılı telefon mesajıyla kutlamayı paylaştı.

 

        CHP’LİLER ATATÜRK ANITINA ÇELENK SUNDU…

 

Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı geleneğini bozmadı her Cumhuriyet Bayramı olduğu gibi bugün de Atatürk Anıtı’na çelenk koyup, saygı duruşunda bulundu.

 

CHP’li kadınların daha çok ilgi gösterdiği Cumhuriyet Bayramı kutlamasına İlçe Başkanı Ümit Atak ile birlikte,  CHP’li belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI OSMAN KARAASLAN ŞU MESAJI VERDİ

 

“Cumhuriyetimizin 92. Yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle  yürümek azmi ve de kararlılığı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. “diyerek  parti afişini sosyal medya da paylaştı.

 

MHP İLÇE BAŞKANI MAHMUT AKSOY ŞU MESAJI VERDİ

 

  “Birlikten Cumhuriyet doğar,  Birlikten Cumhuriyet yaşar,  Cumhuriyet Bayramımızın 92. Yılı kutlu olsun.” diye telefon mesajı geçerek,  kutlama yaptı.

                                                                                                                    

ÜNLÜ SANATÇIDAN GÖLBAŞILILARA CUMHURİYET BAYRAMI HEDİYESİ

 

Ünlü Sanatçı,  Eğitim gönüllüsü  Gülben Ergen öncülüğünde  Gölbaşı  TOKİ Adem Bilhan Ortaokul bahçesinde 2 derslik yaptırılan  anaokulu'nun açılışı yapıldı.  Açılışa sanatçı Gülben Ergen katıldı. Milli Eğitim Bakanlığı adına MEB Daire Başkanı  Tuncay Morkoç katılarak birer konuşma yaptılar.

 (Ayrıntılar gelecek)

                                                      

GÖLBAŞI’NDA RESMİ TÖREN NESİBE AYDIN OKULLARI GÖLBAŞI KAMPÜSÜNDEYDİ…

 

Okul Kampüsü Konferans Salonu’nda yapılan kutlama töreninde günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yanı sıra, halk oyunları ve şarkılar söylendi.

Özel Nesibe Aydın Okulları öğrenci, öğretmen ve yöneticileri Anıtkabir’i ziyaret etti.

 

   Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan Ulusal Kutlama tören alanındaki öğrenci geçitlerine Gölbaşı Dr.Şerafettin Tombuloğlu Anadolu Lisesi öğrencileri de  temsil heyeti önünden yürüyerek geçiş yaptı...

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.