Gölbaşı :
z     z
28 Ekim 2015, 11:44
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İncek'teki bahçe duvarı yıkılacak

İncek'teki bahçe duvarı yıkılacak

 

   Bayram Türkmez

 

          Gölbaşı'nda da bazı eğitim kurumlarına katkısı olan, okul binası yaparak adı verilen, ilçemizde birçok siyasetçi ve gazeteci tarafından da "Melek Anne" olarak yazılan, konuşulan  Melek İpek'in İncek'teki çiftliğinin  duvarı  yıkılacak.

 

   Gölbaşı'nda bazı gazeteci ve siyasetçilerin baştacı ettiği, dillerinden "Melek Anne" diye düşürmediği Melek İpek'le ilgili olumsuz gelişmeler son haftalarda  sık sık gündeme gelmesine rağmen ne o yerel gazetecilerin, ne de o siyasetçilerin ağzını bıçak açmıyor... Şimdi gazete arşivlerini kurcalarsanız birçok haberin manşetten ya da siyasetçilerimizin ağzından öve öve bitiremediği Melek İpek'le ilgili konuşmalar ve yazışmalar bulunuyor..

 

    Gazeteci gözüyle baktığımız da  Herşey haberdir,  bu  durumda   önemli bir  haberdir...Hatta, dün "Melek anne" diye yere göğe sığdıramıyorlarken,   Bugün bu konularda sessizliğe bürünenlerinin "nedenlerini" de  mesleki, sosyal  ve siyasi  açıdan araştırmak gerek.

 

    Burada  bir tespit yapmak için bu konuyu gündeme getiriyoruz. Çiftlik duvarının yıkımı konusunda kamu kurumları tarafından yapılan faaliyetleri/çalışmaları  sorgulamıyoruz, bu hukukçuların ve siyasetçilerin işidir.   Bu konularda  Yetkililer, Hukukçular ve siyasetçiler ...vd. haksızlık, adaletsizlik, adam kayırmaca olup olmadığını... konuşacak gazeteciler yazacak...

 

       Gölbaşı Gazetesi olarak bu tespiti yaptıktan sonra haberimizi sunuyoruz..

 

 

       İNCEK'TEKİ EVİN DUVARLARI 1 METRE PROJE DIŞINDA YAPILMIŞ!

 

 

Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek'in annesi Melek İpek'in İncek'teki çiftliğinin duvarlarının yıkılmak istendiği öğrenildi. Belediye İş makineleri ile Melek İpek'in İncek'teki evine giden belediye ekipleri 1 metre için ölçüm yapıldığı iddia edilen evin duvarlarını yıkma kararı alındı.Ankara'da belediye ekipleri, Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek'in annesi Melek İpek'in İncek'teki çiftliğinin duvarlarını yıkmaya gittiği iddia edildi. Belediye ekipleri iş makinalarıyla Melek İpek'in İncek'teki evine gitti.  1 metre için ölçüm yapıldığı iddia edilen duvarları yıkma kararı alındı. Yapılan habelerin ardından ekipleri geri çekildi. 
 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.