Gölbaşı :
z     z
21 Ekim 2015, 23:17
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Farklılıklarımızı değil, ortak dertlerimizi paylaştık...

Farklılıklarımızı değil, ortak dertlerimizi paylaştık...

 

 ÇORUMLU MİLLETVEKİLİ ADAYI HAKVERDİ GÖLBAŞILI HEMŞEHRİLERİYLE  BULUŞTU…

“FARKLILIKLARIMIZI DEĞİL, ORTAK  ACI VE DERTLERİMİZİ PAYLAŞTIK”

 

    Ankara 1. Bölge Milletvekili  Adayı Ali Haydar Hakverdi Gölbaşı’nda yaşayan Çorumlu ve Yozgatlı hemşehrileriyle buluşarak,  güncel konularda fikir alışverişinde bulundu.

 

     Çorumlu  olan Ali Haydar Hakverdi 7 Haziran seçimlerinde CHP’den Ankara milletvekili seçilmişti. 1 Kasım seçimleri içinde aynı sıradan aday olan Ali Haydar Hakverdi Gölbaşı’nda yaşayan Çorumlu ve Yozgatlıların davetini geri çevirmedi.

 

       Seçimler konusunda çalışmalarını anlatan Ali Haydar Hakverdi,  hükümet olduklarında neler yapacaklarını  belirterek, hemşehri olarakta  birlik ve beraberliğin önemine değindi.

 

   Çorumlular Derneği’ndeki toplantıya,  CHP İlçe Başkanı Ümit Atak,  Çorumlu  Belediye Meclis Üyesi  Bülent Elikesik ile birlikte Çorumlu Dernek Yöneticileri katıldı. Oradan Yozgatlılar Derneği’ne geçildi ve  Dernek yöneticileri ile birlikte Yozgatlıların katıldığı bir toplantı yapıldı.

 

Çorumlu Milletvekili adayı  Ali Haydar  kısa bir açıklama yaparak, “Gölbaşı İlçemizde Çorum ve Yozgat'lı seçmenlerimiz ile biraraya geldik. Farklılıklarımızı değil, ortak acı ve dertlerimizi paylaştık.”dedi.

Mahmut ~ 22 Ekim 2015, 14:37

ayağınıza sağlık milletvekilim, hoşgeldiniz gölbaşına sefa getirdiniz.ayrıca gölbaşıgazetesi ne teşekkür ederim haberlerinde yer vermesinden dolayı, görüyoruz milletvekilimizle görüşüpte haber yapamayanları da, yazamayanları da herkese teşekkürler

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.