Gölbaşı :
z     z
20 Ekim 2015, 13:30
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Odabaşı başlattı, Duruay devam ettiriyor...

“Fatih Duruay'la Gölbaşı'nın çehresi değişmeye devam ediyor”

Odabaşı başlattı, Duruay devam ettiriyor...

 

Gölbaşı Belediyesi, ‘’Cephe Yenileme projesi 4. Etabı’’ ile ilçenin yüzünü değiştirmeye devam ediyor.

 

Gölbaşı Belediyesi, Cephe Yenileme Projesi’ne kaldığı yerden devam ederek projenin 4. Etabını kısa zaman içerisinde tamamlayacak. 4.Etap kapsamında toplamda 94 binanın cephesini yeniliyor.

 

Cemal Gürsel Caddesi ile Karanfil Caddesi arasında kalan Cumhuriyet caddesindeki binaların dış cephesi yenilendi. Ayrıca proje içersinde bulunan Gaffar Okan caddesinde 59 binanın ise dış cephesi bitmek üzere. Konya yolu 79. Caddede bulunan 11 bina, İnönü caddesinde 2 bina ve ZİÇEV’ e ait 7 binanın cepheleri hızla yenilenmeye devam ediyor. Proje sayesinde Gölbaşı eski, yıpranmış bina siluetlerinden sıyrılarak yeni ve modern görünümlü binalara kavuşacak. Yenileme projesi kapsamında enerji tasarrufu sağlamak amacıyla binalara mantolama uygulaması da yapılarak binaların cephelerinde yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlanacak.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay proje için; ‘ Cephe Yenileme projesi kaldığı yerden hızla devam edecek ve 4. etapşuan hızla ilerliyor. Bu proje tamamlandıktan sonra Gölbaşı farklı bir yüze kavuşacak’ ifadelerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.