Gölbaşı :
z     z
14 Ekim 2015, 20:57
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan Duruay'ın ekibi iş başında

Başkan Duruay'ın ekibi iş başında

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Sosyal Medya hesabında yukarıdaki fotoğrafı paylaşıp,  “Değişim hızlı başladı... Gölbaşımızın geleceğini inşaa edebilmek için ekibimiz ile birlikte çalışıyoruz.” diye yazdı.

 

      Sosyal Medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak  ekibini tanıtan Başkan Duruay’ın Mogan Gölü temizleme projesinin gerçekleşmesi ile Konya Yolu’nun alt geçit projesi’nin gerçekleşmesi umudunu taşıdığı olarak yorumlandı.Ancak, tüm çalışmaların seçimlerden sonraya ötelendiği de öne sürüldü.

 

   Başkan Duruay'ın yanında bulunan ekibimiz diye tanıttığı, (Sağda) belediye başkan yardımcısı  Orhan Kocaağa,  Fen İşleri Müdürü Ertuğrul Yavuz ile teknik  sorumlu İnşaat Mühendisi Mustafa Demir bir arada Konya yolu altgeçit projesini inceledi.

RamboDortmund ~ 15 Ekim 2015, 13:00

Sayin Golbasili arkadaslar izleyin hic pisman olmuyacaksiniz bakin nasil bir Göl bes senede yapildi burasi Industrie den geri donusuldu tek alt yapi uc sene surdu insanlara verilen deger bu Göl e iki misli verildi sayin Duruay Baskan sizde insanlara deger veriyorsunuz ve bunu basaracaginizi inaniyoruz. Izleyin Youtube:Phonixsee Dortmund Hörde.Izleyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.