Gölbaşı :
z     z
14 Ekim 2015, 17:01
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Çorumlulardan, 3. Tanıtım Gününe Davet Var

“Bir olalım, İri Olalım, Diri Olalım...”

Çorumlulardan,  3. Tanıtım Gününe Davet Var

 

3.ÇORUM TANITIM GÜNLERİNDE BULUŞALIM

 

Bu yıl 3.yapılacak olan Çorum Tanıtım Günlerinin hazırlıkları tamamlandı. Atatürk Kültür Merkezinde 15-18 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Kadim medeniyetler Başkenti Çorum 3. Tanıtım Günlerine davet var.

 

Çorum Dernekler Federasyonu Hayri Çağır, Ankara'da yaşayan hemşerilerini davet ettiği gibi bütün Ankaralıları da tanıtım günlerinde ağırlamak istediklerini söyledi. Çağır " Perşembe günü saat 14.00 da yapacağımız açılışa herkesi davet ediyorum. Pazar gününe kadar Atatürk Kültür Merkezi'nde Çorum konuşulacak. Her türlü hazırlıklarımızı yaptık. Sıra gelen konukları ağırlamakta."dedi.

 

Çorum Tanıtım Günlerinde kültür, sanat gösterilerinin yanı sıra Çoruma özgü hediyelik eşya ve ürünlerin de satışa sunulacağını söyleyen Çağır " Burası bur görüşme, tanışma ve hasret giderme alanı olsun istiyoruz. Çorumdan gelen hemşerilerimizle Ankara'da yaşayan Çorumluların yılda bir kez de olsa bir araya gelmesini istiyoruz. Bunun yanı sıra birlikte yaşadığımız Ankara’daki bütün kadim dostlarımızı da Kadim Medeniyetler Başkenti Çorum 3. Tanıtım Günlerine bekliyoruz."diyerek, Gölbaşılıları da Çorumlular tanıtım gününe davet etti.

 

Her yıl olduğu gibi bu tanıtım gününde de açılaşa özel Çorum İskilip Dolması ikramı yapılacak. Tanıtım günleri boyunca seminerler, paneller, açık oturumlar yapılacak. İlahi sanatçıları dinletilerini dillendirecekler. Tanıtım alanların da Çorumdan gelen Kaymakamlıklar, Belediyeler, Sivil toplum Kuruluş temsilcileri  ve diğer  sosyal, kültürel dinamikler  Ankara’daki hemşerileriyle buluşacaklar.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.