Gölbaşı :
z     z
09 Ekim 2015, 19:36
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Meclste hareketlilik vardı

Meclste hareketlilik vardı

 

      Bülent Elikesik,  Karayolları ile ilgili imzalanan yapım sözleşmesinin, Mogan Gölü için yapılan sözleşmeye benzememesi gerektiğini, sözleşme yapılıyorsa uygulamanında gerçekleşmesini temenni ederken, Ali İhsan Güçlü,  Bugüne kadar büyük bir projeye imza atılmadığını öne sürerken,  Ali İhsan Tunç ise kaçak binalar ve 74 parsel hakkında konuşarak çeşitli iddialarda bulundu.

 

CHP MECLİS ÜYESİ BÜLENT ELİKESİK ENDİŞELERİNİ DİLE GETİRDİ…

 

     CHP’li Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesikgeçtiğimiz gün imzalanan Konya Yolu için Karayolları Genel Müdürlüğü ile yapılan sözleşme için " hayırlı olsun" dileyerek, “Mogan Gölü’nde yaşadığımız gibi protokol olarak kalmamasını temenni ederiz” deyip,  2016 yılı performans programı ve mali yılı bütçesinin hayırlı olmasını diledi. Elikesik, 2015 yılında ki durağanlığın 2016 yılında yükselişe geçmesini temenni etti.

 

     MHP’Lİ MECLİS ÜYESİ GÜÇLÜ: VİZYON OLUŞTURACAK BİR PROJE YOK!

 

     Gölbaşı Belediyesi MHP Belediye Meclis Üyesi Ali  İhsan Güçlü“Belediyemizin 2016 mali yılı tahmini bütçesi rakamlarına da bakıldığında da görülmektedir ki, Gölbaşının ekonomik sosyo kültürel gelişimini hızlandıracak, ülke ekonomisine katma değer sağlayacak, vizyon oluşturacak sosyal bünyenin sağlamlığını arttırarak gelişimini sağlayacak bir proje yoktur”  dedi

 

MHP’Lİ ALİ İHSAN TUNÇ’TA BAZI İDDİALARDA BULUNDU...

 

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Tunç ise yaptığı konuşma da, “585 ada 1 parselde ki kaçak yapı hakkında konuşmasına devam eden MHP’li Tunç; “Birilerini kollayıp gözetirken, birilerini mağdur etmek hangi vicdana sığar merak ediyorum. Madem hizmet için geldik, o halde eşit ve adil bir hizmet anlayışını da kabul etmek zorundayız” diyerek şöyle devam etti.       “Bu örnek buz dağının görünen yüzü olmamalı. Kağıt üzerinde, mevzuatına uygun hale getirmek veya ne yapalım oldu deyip, oldu bittiye getirmek vicdanları rahatlatır mı? Önemli olan vicdanlarda ki mevzuat ve envarter değil midir?” diyen Tunç, " Yapılan kaçak bina ile ilgili yasal işlemlerin devam ettiğini söylüyorsunuz. Bu işlemler nelerdir? Yoksa zaman içerisinde unutulur düşüncesi ile askıya mı alınacaktır” diyerek bu yapı hakkında sorumlu olanlara mecliste soru yöneltti. (derleme)

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.