Gölbaşı :
z     z
23 Eylül 2015, 12:22
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam 1. Gün bayramlaşacak

Kaymakam 1. Gün bayramlaşacak

 

         Kaymakamlıktan yapılan açıklamaya göre Kaymakam Şahin Aslan Kurban Bayramı 1. Gün saat 15.00-16.30 arasında Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevi’nde bayramlaşma yapılacağı duyuruldu.  İlçe Parti teşkilatlarında bayramlaşma bayramın 2. günü saat 10.00 -  12.00 arasında yapılacak.

 

   Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan  bayramın birinci günü 24.09.2015 Perşembe günü saat 15.00-16.30 saatleri arasında Gölbaşı 75. Yıl Öğretmenevinde bayramlaşma programıyla ilçe yöneticileri ve vatandaşlarla buluşacak.

 

  Kaymakam Şahin’in Kurban Bayramı mesajı yayınladı.  Birlik ve beraberliğin önemine değinen Kaymakam Şahin şunları söyledi.

 

KAYMAKAM ŞAHİN ASLAN’ IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

Milletçe sahip olduğumuz köklü gelenekleri yaşatan, insanın en temel hasletleri arasında yer alan sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi evrensel insani değerleri özendiren, birlik ve beraberliği pekiştirerek huzur ve barış atmosferini hakim kılan müstesna günlerden olan bir Kurban Bayramını daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Tüm Gölbaşılıların Kurban Bayramının, önceki bayramlardan daha güzel ve huzurlu geçmesi temennisiyle bayramını en içten dileklerimle kutlar, aileleri ve tüm sevdikleriyle hayırlı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

BELEDİYE BAŞKANI FATİH DURUAY’IN BAYRAM MESAJI

 

      Belediye Başkanı Fatih Duruay Kurban Bayramı kutlama mesajı yayınladı.  Birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Duruay, Göllbaşılıların bayramını kutlayarak şöyle dedi.

 

      “  Aziz milletimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkması gereken önemli günler yaşıyoruz. Bayram günlerini fırsat bilerek millet olarak 7'den 70'e kenetlenmeye çok ihtiyaç duyduğumuz bir şüreçteyiz . Bunun için hayatımızda sevgi, saygı, dayanışma, hoşgörü ve yardımlaşmanın olduğunu yeniden hatırlayıp birbirimize sahip çıkmalıyız. Unutulmamalıdır ki bayramlarımız bizleri birbirimize yaklaştıran ve aramızdaki engelleri kaldıran müstesna günlerdir.

 

Kurban Bayramları paylaşmanın arttığı, birbirimize daha da  yakınlaştığımız, unuttuklarımızı hatırladığımız, kimsesizlerin kimsesi günler olmalıdır.

 

Kurban; Rabbine kulluk ve Cenab-ı Hakk’a teslimiyettir.

Yaradana yaklaşmak ve O’ na sadakattir.

Mübarek Kurban Bayramı’nın tüm İslam Alemine, Milletimize, Ülkemize , Gölbaşımıza, sağlık, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, Kurban Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım”

 

GÖLBAŞI HALKININ KURBAN BAYRAMINI MESAJ GÖNDEREREK  KUTLAYAN

DİĞER SOSYAL VE SİYASAL DİNAMİKLERDE ŞÖYLE;

 

AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan, MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy,  AGED Gölbaşı  Başkanı Servet Çimen,  Gölbaşı Çorumlular Birliği Dernek Başkanı Osman Ulunç,  Çankırılılar Dernek Başkanı Mustafa Taş,  Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt,  Gölbaşı İlçesi Koruma, Geliştirme ve Turizm Derneği Eski Başkanı İsa Ömercan,  Gölbaşı Esnaflar Odası Eski Başkanı Hulusi Gürpınar, Mogan Bıçak işletmecisi M.Turhan Tuncay,  Yazar-Ressam M.Halis Bozkurt,  Terzi Yılmaz (Atılan),  Gölbaşı Halk Eğitim Eski Müdürü emekli Ahmet Yılmaz,   İsmet Vatansever, Bülent Yılmaz, Ercüment Eren, Av.Özgür Sağlam,

 

  Gölbaşı AK Parti, CHP  ve MHP İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Bayramın 2. günü saat 10.00 -  12.00 arasında yapılacak.

 

Gölbaşı önceki Kaymakamı, Silifke Kaymakamı  Şevket Cinbir,  Gölbaşı eski Kaymakamı, İzmir Vali Yardımcısı Raşit Zengin,  Gölbaşı önceki Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Ürgüp Önceki Belediye Başkanı Bekir Ödemiş ve Gölbaşı Gazetesi Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Bayram Türkmez  halkın bayramını kutlayarak,  birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.