Gölbaşı :
z     z
15 Eylül 2015, 00:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşılı Yozgatlılar Karakurt'la devam...

“2019 yerel seçimlerinde her partiden meclis üyesi seçtirmeyi hedefliyorlar”

Gölbaşılı Yozgatlılar Karakurt'la devam...

 

             Gölbaşı Yozgatlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Dernek binasında gerçekleştirilen genel kurulda Murat Karakurt yeniden dernek başkanlığına seçildi.

 

Murat Karakurt   başkanlığındaki yeni yönetim kurulu da ; İsmail Eker, Yalçın Demir, Haydar Karadavut,  Ali İhsan Susam, Eyüp Polat, Murat Tosun'dan oluştu.

 

Yeniden başkanlığa seçilen Murat Karakurt , "Gölbaşı  Yozgatlılar Derneğimizin 7. olağan kurulunu yaptık . Hayırlara vesile olmasını  diliyoruz . Gölbaşı Yozgatlılar  Sosyal  Yardımlaşma  ve Dayanışma  Derneğimiz 10 yıldır bu çatı altında hizmet veriyor. Gölbaşı'nda yaşayan Yozgatlılar olarak birlik ve beraberliğin tesisinde , Sosyal Yardımlaşmanın ve Dayanışmanın örneğini göstermeye çalışıyoruz.Gölbaşının katma değeri olarak bir zenginliği olarak faaliyetlerimizi yapmaya çalışıyoruz.  Hemşerilerimizin bir arada toplanmalarını  bir çatı altında toplanmalarını diliyorum" dedi.

 

      2 yıllığına verilen dernek başkanlığında Gölbaşında yaşayan tüm Yozgatlıların  birlik ve beraberliği sağlama sözü veren Murat Karakurt "Birlikte  Rahmet Ayrılıkta Azap Vardır" Bizde bu hadisin ışığında birlik ve beraberliğimiz kurmaya çalışıyoruz. rabbim Muaffak etsin, hemşerilerime gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum" dedi

 

Haber : Önder Ataseven/ Songül Gök www.golbasitaraf.com

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.