Gölbaşı :
z     z
12 Eylül 2015, 21:38
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Vatatandaşın sorunu bitmiyor!

“Kaymakam Şahin Aslan vatandaşların sorunlarını yetkililere iletecek”

Vatatandaşın sorunu bitmiyor!

 

 

          Kaymakam Şahin Aslan, Velihimmetli, Hacımuratlı, Gökçehöyük, Yavrucuk ve Hacıhasan, Topaklı, Çayırlı, Subaşı, Hallaçlı  Mahalle sakinlerini, birim temsilcileri ile birlikte ziyaret ederek  sorunlarını dinledi.  Bir dokun, bin ah işit! Misali mahalle sakinleri sorunlarını anlattı,  Kaymakam Şahin Aslan’da ilgili kurumlara biran önce iletilmek üzere not aldırdı.

 

      Diğer taraftan daha önce ertelenen ziyaretlerinin,  14.09.2015 pazartesi gunu (sırasıyla Tulumtas,Hacilar-Ballıkpınar,Koparan) ve 16. 09. 2015 çarşamba günü ( Taşpınar, Kızılcaşar, İncek)  birim yetkilileri ile  mahalle ziyaretleri yapılacak.

 

 

VELİHİMMETLİ,HACIMURATLI,GÖKÇEHÖYÜK,  YAVRUCUK VE HACIHASAN MAHALLELERİNİ ZİYARETİ

 

Gidilen mahallelerde vatandaşlar tarafından yol, su, kanalizasyon, EGO, PTT, elektrik, numarataj, doğalgaz, imar ve toplulaştırma konularındaki talep ve şikayetler dile getirildi.

 

Kaymakam Şahin Aslan gittiği yerlerde vatandaşlara, gelen taleplerin ilgili kurumlara gereği yapılmak üzere gönderileceğini ve vatandaşların dilekçelerinin Kaymakamlık üzerinden ilgili kurumu gönderilmesinin daha hızlı sonuç alınmasında önemli olduğu vurgusunda bulundu.

 

 

TOPAKLI, ÇAYIRLI, SUBAŞI VE HALLAÇLI  MAHALLELERİNİ ZİYARETİ

 

 

Kaymakam Şahin Aslan, beraberindeki İlçe kurum müdürleri/yetkilileri ile Topaklı, Çayırlı, Subaşı ve Hallaçlı  Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

 

Gidilen mahallelerin muhtar, aza ve vatandaşları tarafından karşılanan Kaymakam Şahin Aslan, vatandaşlarda gelen şikayet ve talepleri tek tek dinleyerek ilgili kurumlara gereği için talimatlar verdi. Mahallelerde bulunan okul, PTT binalarını yerinde inceleyerek eksikliklerin yerine getirilmesi için gerekli girişimlerde bulunacağını açıkladı.

 

     

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.