Gölbaşı :
z     z
10 Eylül 2015, 12:23
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Terör Gölbaşılılar tarafından yazılı olarakta lanetlendi...

Terör Gölbaşılılar tarafından yazılı olarakta lanetlendi...

 

 Gölbaşı Belediyesi tarafından Teröre tepki  için  Siyasi Parti ve STK Temsilcileri ile, Muhtarlar ile Belediye Başkanı Fatih Duruay'ın katıldığı toplantı da aşağıdaki ortak bildirge çıktı.  Gölbaşı'nda merkez dışı mahalleler başta olmak üzere her eve Türk Bayrağı dağıtılacak, sokak ve caddeler bayrakla donatılacak.

 

Yayınlanan Bildirge aşağıdaki şekilde

 

Anadolu, milletimiz için vatan toprağı olmuş,günümüze kadar’da gerek içeriden gerekse dışarıdan sayısız hainlikle karşılaşılmıştır. Tarih boyunca bu şer odaklarının hiç biride başarıya ulaşamamıştır.

 

Dünden ders almasını bilmeyenler; adlarıfarklı olsa da niyetleri aynı olan bu hainler, son günlerde yine(sonucu olmayacak) kirli tezgâhı uygulamaya koymuşlardır. Kahramanlarımızın karşısına çıkmaya cesareti olmayan korkaklar güvenlik güçlerimize yönelik kahpece tuzaklarla vatan evlatlarını şehit etmektedir.

 

Milletimize düşen itidal içerisinde olmak her zaman olduğu gibi bu günde devletin yanında dimdik durmaktır. Yaşanan karmaşayıkardeş kavgasına çevirmeye çalışanlara fırsat verilmemelidir.

 

Caniler unutmamalıdır ki Milletimiz tarih boyunca hainleri hiçbir zaman unutmamıştır ve unutmayacaktır.

 

Bizler dimdik durdukça ve dünya var oldukça bu inanç ve bu millet ilelebet yaşayacaktır.

 

Bu vesile ile PKK terör örgütünü LANETLE KINIYOR, Şehitlerimizin ruhu şad olsun diyoruz.

kamil ~ 10 Eylül 2015, 12:36

köylere dağıtılması güzel, özellikle Karagedik başta olmak üzere diğer kürt kökenli vatandaşların ikamet ettiği mahallelere de verilsin ki amacına ulaşsın diyeceğim ancak bu bir gönül işi, zorla birşey sevdirilmez.nokta

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.