Gölbaşı :
z     z
08 Eylül 2015, 15:22
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İlçe Belediye Zabıtaları Gölbaşı'nda...

İlçe Belediye Zabıtaları Gölbaşı'nda...

Zabıta Müdürleri’nden  Gölbaşı Belediyesi'ne Ziyaret

 

Zabıta Haftası’nın 189’uncu yılı dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak öncülüğünde 25 ilçenin zabıta müdürleri, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı ziyaret etti.

 

Zabıta Haftası’nın 189’uncu yılı dolayısıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak öncülüğünde 25 ilçeden zabıta müdürleri, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı makamında ziyaret etti.

 

1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası, Ankara genelindeki zabıtaların katılımıyla çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Etkinlikler kapsamında protokol ziyaretlerinin sonuncusu Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a yapıldı. Zabıtaların Zabıta Haftası’nı kutlayan Başkan Duruay, “Ankara Zabıtalarının kardeşlik ve başarı içerisinde çalışarak, Ankara halkına daha iyi hizmet vermek için birlikte hareket etmeleri çok önemli. Zabıta biriminin sağladığı bu birliktelik ve uyum çok önemli. Bu birlik, beraberlik Ankara’yı daha iyi noktalara taşıyacak. Hepimiz Ankara’ya hizmet ediyoruz, aramızda bilgi alışverişi yapmalıyız. Uzlaşmalı, doğruda birleşmeliyiz” dedi.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak ise 25 ilçe zabıta müdürleriyle ağabey - kardeş ilişkisi içerisinde güzel bir sinerji oluşturduklarını söyledi. 2014 yılında özverili girişim ve çalışmalarla, ilçe belediye zabıta müdürlükleri ile kurulan Ankara Zabıta Koordinasyon Kurulu’nun Ankara’nın ortak sorunlarını birlik, beraberlik ve bütünlük anlayışı içinde çözdüğünü anlattı

 

Duruay’a Özel Zabıta Hediyesi

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Abdurrahman Karabudak, Başkan Duruay’ a zabıta teşkilatına armağan ettiği 189’uncu Yılı anısına özel olarak yaptırdıkları zabıtanın dünden bugüne kıyafetli tablosunu ve 189. yılı armalı şapkasını hediye etti. Başkan Duruay’ da daire başkanı Karabudak ve 25 ilçenin zabıta müdürlerine Gölbaşı’nı tanıtan hediyeler verdi. Ayrıca Başkan Duruay yemek ikramında ve Mogan gölünde gezi teknesi ile gezi düzenledi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.