Gölbaşı :
z     z
01 Eylül 2015, 13:16
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakam Aslan ve müdürler vatandaşları dinliyor...

Kaymakam Aslan ve müdürler vatandaşları dinliyor...

 

          Kaymakam Şahin Aslan ve Birim Müdürleri mahalle mahalle gezerek, vatandaşların sorunlarını dinliyor. Yol, Su, Altyapı ve Elektrik başta olmak üzere ulaşım, kaldırım, imar gibi sorunları dile getiren vatandaşların talepleri  yazılarak  rapor haline dönüştürülüyor.

 

      Kaymakamlığın adeta çıkarma yaptığı mahallelerde muhtarlarla birlikte vatandaşlarında hazır bulunduğu  sorunları yerinde görme ve tespit etme ziyaretleri 11 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek.

 

 

    Şu ana kadar,   İkizce ve Dikilitaş Mahallesi, Boyalık, Oyaca Mahallesi ziyaret edildi.

 

     02 Eylül 2015 öğleden önce Topaklı ve Çayırlı Mahallesi, öğleden sonra  Subaşı ve Hallaçlı Mahallesi, 04 Eylül 2015 tarihinde Velihimmetli ve Hacımuratlı Mahallesi, Öğleden sonra Gökçehöyük, Yavrucuk ve Hacıhasan Mahallesi,  09 Eylül 2015 Öğleden önce Tulumtaş ve Hacılar Mahallesi, Öğlleden sonra Ballıkpınar ve Koparan Mahallesi,  11 Eylül 2015 tarihinde Taşpınar, Kızılcaşar ve İncek Mahallesi’ne birim müdürleriyle birlikte  ziyaretler yapılacak.

 

 

 Kaymakam Şahin Aslan beraberinde Gölbaşı İlçe Jandarma Komutan V. J.Kd.Bçvş. Mikail Kayhan, İlçe Emniyet Müdürü Selim Sarıoğlu, Yazı İşleri Müdürü Seher Ödemiş, İlçe Nüfus Müdürü Aygül Özek, İlçe Mal Müdürü Selda Bozdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, İlçe Sağlık Müdür V. Dr. Ülgen Güllü, Gölbaşı İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdür V. Ziraat Mühendisi Mahmut Baraç, Gölbaşı Tapu Müdürü Tayyip Çelik, İlçe Müftüsü Adem Karakelebek, Gölbaşı Halk Kütüphane Müdürü Özbey Uçak, Gölbaşı Vergi Dairesi Müdürü Abdulaziz Yılmaz, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü     Mustafa Camuşçu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İrfan Özüdoğru, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Fatma Aygül, Gölbaşı PTT Müdürü Neşe Güreş Köse, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bülent Hancı, ENERJİSA Başkent Dağıtım A.Ş Gölbaşı Operasyon Merkezi Sorumlusu Ferhat Baştürk, Gölbaşı ASKİ Bölge Müdürlüğü Sorumlusu İnşaat Mühendisi Mert Andaç Ziraat Odası Başkanı Sadullah Karaaslan  ile birlikte yapılan program dahilinde ilk gün İkizce mahallesi, Dikilitaş Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Oyaca Yeşilçam Mahallesi ve Oyaca Akarsu Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

 

Gidilen mahallelerin muhtarları ve azaları tarafından karşılanan Kaymakam Şahin Aslan  ve beraberindeki heyet, kültür merkezi ve/veya muhtarlık binasında toplanarak vatandaşın talep ve isteklerini dinledi. Özellikle elektrik kesintileri, su ve kanalizasyon yetersizliği, yolların durumu gibi konular vatandaş tarafından ön plana çıkartılan konular oldu. Belirtilen konular ve tespit edilen eksiklikler tek tek tutanak altına alınarak ilgili kurumlara gereği yapılmak üzere  Kaymakam Şahin Aslan tarafından talimatlar verildi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.