Gölbaşı :
z     z
13 Ağustos 2015, 11:36
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Topaklı'da kültür merkezine kavuşuyor...

“Mahallelerde sosyal donatıların yapımına devam...”

Topaklı'da kültür merkezine kavuşuyor...

 

2004-2009 yılları arasında Belediye Başkanlığı yapan Abdulnasır Haşlak döneminde İlçe Merkezi'ne yapılan 4 ayrı kültür merkezinden sonra, 2009-2014 döneminde belediye başkanı olan Yakup Odabaşı hem ilçe merkezinde kültür merkezi yapımını geliştirerek devam ettirirken, ayrıca sonradan mahalle olan köylere de kültür merkezi yapımına başladı. 10 dan fazla kültür merkezi yapan Odabaşı'dan sonra  mevcut belediye başkanı Fatih Duruay bu projeyi devam ettiriyor.

 

    Belediye Başkanı Fatih Duruay, Topaklı'da yapılan Kültür Merkezi'nin açılışana Gölbaşılıları davet etti.

 

GölbaşıBelediyesi’nin her mahalleye kültür merkezi projesi kapsamında yapımıtamamlanan Topaklı Mahallesi Kültür Merkezi hizmete açılacak. 322 m2’lik bir alanı kapsayan Topaklı Kültür Merkezi’nin içinde muhtarlık ofisi,gelin odası, mutfak, lavabolar ve bir adet çok amaçlı salon bulunuyor.

 

Topaklı Kültür Merkezi 14 Ağustos Cuma günü saat 14.00 de Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın katılımlarıyla hizmete açılacak. Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay Topaklı Kültür Mahallesi Kültür Merkezi’nin açılışına tüm Gölbaşı halkını davet ettiğini belirterek, ‘Açılışımıza tüm halkımız davetlidir. Birlik beraberlik içerisinde Kültür Merkezimizin açılışını hep birlikte yapalım’ ifadelerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.