Gölbaşı :
z     z
07 Ağustos 2015, 11:48
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kanal temizliği yazın bir başka güzel...

Kanal temizliği yazın bir başka güzel...

 

GölbaşıBelediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından başlatılan çalışmada Mogan ve Eymir göllerini birleştiren kanal ile Sukesen Kanalı temizleniyor.

 

Kanallardaki kirliliğin ortadan kaldırılması için ve yaz aylarında oluşabilecek kötü kokulara karşı kanallarda temizlik çalışmalarına başlandı. Mogan ve Eymir Göllerinin korunmasınıamaçlayan çalışmalar Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünce oluşturulan ekiplerce iş makinalari ile yürütülüyor.

 

Gölbaşı’nın içinden geçen dere ve kanallarda ortaya çıkan kötü görüntünün yanı sıra çevre sağlığını tehdit eden kirliliğin de ortadan kaldırılmasını amaçlayan çalışma ile Gölbaşı daha temiz bir çehre ile hem kent içinde yaşayan vatandaşlarımıza hem de dışardan gelen konuklarına merhaba diyecek.

 

Temizliğin bireysel olduğu kadar toplumsal bir gereklilik olduğunu söyleyen GölbaşıBelediye Başkanı Fatih Duruay “Yaz aylarında oluşacak kötü kokuları engellemek ve kanallarımızın sürekli temiz kalması için çalışmalarımız devam edecek.”şeklinde konuştu.

oguz ozbek ~ 15 Ağustos 2015, 21:01

Tek bir kepceyi haber yapmışsınız guzel de Yaglipinarda 6 paletli kepçe onlarca kamyon baraj için tarlalar talan ediyor, haber olmuyor.Neden acaba?

RamboDortmund ~ 09 Ağustos 2015, 11:46

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.