Gölbaşı :
z     z
03 Ağustos 2015, 11:28
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye, asfalt üretecek...

Belediye, asfalt üretecek...

 

Gölbaşı Belediyesi Kendi Asfaltını Üretecek

 

Gölbaşı Belediyesi kendi asfaltını üretecek tesis için çalışmalara başladı.

 

Gölbaşı Belediyesi kendi asfaltını üretecek tesis için çalışmalara başladı. Gölbaşı Belediyesi Gölbaşı’na daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Yüz ölçümü bakımından Ankara’nın büyük ilçelerinden birisi olan Gölbaşı ayrıca yol bakımından en fazla yol ağına sahip. Gölbaşı Belediyesi, asfaltsız yol kalmasın diyerek yola çıktı ve Gölbaşı için kendi asfaltını kendi üretecek. Gölbaşı Belediyesi Tepeyurt Mahallesi’nde 2540 m2 alan üzerine saatte 240 ton asfalt üretme kapasiteli Asfalt plenti’nin yapımı için hemen kollarısıvadı.

 

Asfalt Plenti’nin malzemeleri geldi

 

Kurulacak tesis için asfalt plenti'nin malzemeleri Almanya’dan Gölbaşı’na gelmeye başladı. Almanya’dan Gölbaşı’na gelen Asfalt plentinin parçaları birleştirilerek en kısa sürede kurularak faaliyete geçirilmesi planlanıyor. Gölbaşı Tepeyurt mahallesine kurulacak olan Asfalt plenti ayrıca çevre dostu olup, çevreci üretim ile çevreye herhangi bir kirlilik vermeyecek. Plentin kurulduğu alan Gölbaşı’nın merkezi bir noktasında olmasından dolayı Gölbaşı’nın her noktasına rahatlıkla Asfalt gönderilebilecek.

 

Asfalt’da Büyük kar sağlayacağız

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay asfalt’da büyük kar sağlayacağız ifadelerini kullanarak ; “ Gölbaşı’na kuracağımız asfalt plenti sayesinde asfaltta dışa bağlılıktan tamamen kurtulmuş olacağız ve kendi asfaltımızı kendimiz üreteceğiz. Böylelikle asfalttan büyük kar sağlamışolacağız. Ayrıca daha fazla asfalt üreterek asfaltsız mahallemiz, asfaltsız sokağımızın kalmamasını planlıyoruz. Gölbaşı için böyle büyük bir yatırımın hayırlı olmasını diler, asfalt tesisimizi kısa sürede hizmete açacağız”ifadelerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.