Gölbaşı :
z     z
27 Temmuz 2015, 23:07
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Başkan, düğünden düğüne koşuyor...

“Ramazan bitti, düğünler tüm yoğunluğuyla devam ediyor...”

Başkan, düğünden düğüne koşuyor...

 

Mehmet Aktay’ın oğlu Göktuğ Sünnet oldu..

 

Gölbaşı Belediye Meclis üyesi, Gölbaşı Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı  Mehmet Aktay'ın oğlu Göktuğ düzenlenen muhteşem bir sünnet töreniyle erkekliğe ilk adımı attı.

 

 Sünnet Düğününde kirveliği Belediye Başkanı Fatih Duruay yaparken, AK Parti Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çankaya ilçe Başkanı Ali Güven,  Bazı meclis üyeleri, eş, dost, komşuları katıldı.

 

           Gölbaşı, Yurtbey Mahallesi'nde bulunan Aktay ailesinin bahçesinde gerçekleştirilen düğüne Seğmenler damgasını vurdu. Göktuğ'un kınası Seğmenler eşliğinde yakıldı.

                                           

GÖL-DER Başkanı Gürsel Demirci’nin kızı Esra’da evlendi…

 

GÖL-DER Başkanı ve Anadolu Sofrasının sahibi  Gürsel Demirci kızı Esra’yı evlendirdi. Çiftin nikahını üç belediye başkanı kıydı.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Esra ve Selim çiftinin nikâhını kıyarken, genç çiftin şahitliğini ise Gölbaşı Belediye eski başkanları Erdal Eren ve Cevdet Kara yaptı.

 

Esra ve Selim çiftinin düğününe Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın yanı sıra, Belediye Eski Başkanı Erdal Eren ile  Cevdet Kara, AK Parti İlçe Başkan Osman Karaaslan, CHP İlçe Başkanı Ümit Atak ve Bazı  Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve bazı  Birim Müdürleri ve çok sayıda kişi katıldı.

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.