Gölbaşı :
z     z
16 Temmuz 2015, 12:17
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye'nin Ramazan Etkinlikleri sona erdi

“Başkan Duruay, vatandaşların bayramını kutladı”

Belediye'nin Ramazan Etkinlikleri sona erdi

 

   BELEDİYE SIRA GECESİ DÜZENLEDİ. VATANDAŞLARA ÇİĞKÖFTE İKRAM EDİLDİ

 

Gölbaşı Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Gölbaşı Atatürk Sahil parkında Urfa Sıra Gecesi düzenledi.

 

Gölbaşı Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında Gölbaşı Atatürk Sahil parkında Urfa sıra gecesi düzenledi. Gölbaşı Belediyesi Atatürk Sahil Parkında gerçekleşen sıra gecesi programında Kültür Bakanlığı sanatçısı Mustafa Özcan sahne aldı.  Sıra Gecesinde bir yandan türküler söylendi, diğer yandan da çiğ köfte yoğruldu. Yoğrulan çiğ köfte vatandaşlara ücretsiz olarak ikram edildi. Sıra gecesi programında vatandaşlar türkülere hem  eşlik ettiler, hem oyandılar.

 

 

     BOZUK GIDA ÜRETEN VE SATANLARI İHBAR EDİN

ZABITA 24 SAAT HİZMETİNİZDE…

 

    Bayram öncesi ilçede gıda üretimi ve satışı yapan işyerlerinin denetimlerini artırdıklarını söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, denetimlerdeki tek hedeflerinin vatandaşın sağlığı olduğunu ifade etti.Gölbaşı esnafının vatandaşın sağlığı için dikkatli olması gerektiğini ifade eden Başkan Duruay, “Gölbaşılıların sağlığı ile oynayanlara da fırsat vermemeye kararlıyız” dedi. Başkan Duruay, denetimlerin gece gündüz aralıksız sürdürüleceğine de dikkat çekti.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, vatandaşların da her türlü şikayetlerini 485 51 85 numaralı telefona bildirebileceklerini sözlerine ekledi.

 

BAŞKAN DURUAY’DAN BAYRAM KUTLAMA MESAJI

 

Kıymetli Gölbaşılı hemşerilerimizle birlikte yeni bir Ramazan Bayramı’nı idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.Bu düşüncelerle İslam aleminin ve Gölbaşılı hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutluyor, İslam aleminde, gönül coğrafyamızda akan kan ve gözyaşlarının dinmesini, insanlığın huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum."

 

RAMAZAN’IN SON İFTARI BELEDİYE PERSONELİNE OLDU…

 

   Gölbaşı Belediyesi hemen hemen hergün bir mahalle de iftar yemeği programı düzenledi. İlçe merkezindeki vatandaşlarla, merkez dışı mahallelerde de iftar yemeği veren Gölbaşı Belediyesi  son olarak kendi personeliyle iftar yaptı.

 

Gölbaşı Belediyesi çalışanları ve çocukları, Belediye Başkanı Fatih Duruay’nın verdiği iftarda buluştu.

 

Gölbaşı Belediyesi Spor Komleksi bahçesinde Başkan Fatih Duruay tarafından belediye personeli ve ailelerine iftar yemeği verildi.İftar yemeğinde belediye personeli aileleri ile birlikte iftar yaparak kaynaşma imkânı buldular. Personel ve Aileleri Belediye Başkanı Fatih Druay’a verdiği iftardan dolayı teşekkür ettiler.

 

 

BELEDİYE MEZARLIK OTLARINI TEMİZLEDİ

 

Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, bu yıl aşırı yağışlar nedeniyle mezarlıklarda oluşan aşırı otlanmadan dolayı ve yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi tüm mahallelerde bulunan mezarlıkların otlarını temizledi.

 

ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ’DEN EMEKLİ OLAN MURAT BALÇIK’A PLAKET…

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyesi’nde Zabıta Müdürü olarak görev Murat Balçık’ın emekliliğe ayrılmasından dolayı ve yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi. Murat Balçık’da Başkan Duruay’a teşekkür

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.