Gölbaşı :
z     z
07 Temmuz 2015, 01:05
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Zabıta'da yeni dönem başlıyor...

Gölbaşı Zabıta'da yeni dönem başlıyor...

 

Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Balçık’tan boşalan müdürlüğe Kurtuluş Çiftci atandı.  Gölbaşı’nda uzun yıllardan beri zabıta memuru olarak başladığı görevde  son olarakta Zabıta Amirliği  yapan Kurtuluş Ciftci sosyal yönü ile de tanınıyor.

 

Müdür Kurtuluş Çiftci,  zabıta personeliyle toplantı yaparak, Gölbaşı’nda yapılacak çalışmalarla ilgili yol haritasını belirledi.

 

         Gölbaşı Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, Zabıta görevlilerinin yanı sıra Ruhsat ve Denetim Şefliği personeli de hazır bulundu. Yeni döneme dair hedeflerinden bahseden Çiftci "Bu kutsal göreve bizi layık gören sayın belediye başkanımızın yüzünü kara çıkartmayacağız." dedi.

 

Tüm personelin katıldığı toplantısında konuşan Çitfci şunları söyledi: "1 Temmuz itibariyle Zabıta Müdürlüğü görevi tarafımıza tevdi edildi. Bize güvenen sayın belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Aranızdan çıkan biri olarak el ele, omuz omuza bu görevin üstesinden geleceğiz. Tüm önyargılardan uzak bir şekilde herkese eşit davranacağız. Görevini hakkıyla yapan arkadaşlarımızı ödüllendirecek, taltif edeceğiz. Ayrıca önümüzdeki günlerde Zabıta personelini rahatlatacak birtakım düzenlemelere gideceğiz. Hepimize hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

 

Toplantının ardından personelle birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

 

KURTULUŞ ÇİFTCİ KİMDİR ?

 

Kurtuluş Çiftci 1976 yılında Gölbaşı Oyaca mahallesinde dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve liseyi Oyaca'da tamamladı. 2006 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Çiftci, 2001 yılında naklen geçişle Gölbaşı Belediyesi'nde Zabıta Memuru olarak göreve başladı. 2006-2015 yılları arasında Zabıta Komiseri ve Amiri olarak görev yaptı. Çiftçi, 1 Temmuz 2015 tarihi itibariyle Zabıta Müdürlüğü görevine getirildi. Kendisi evli ve 2 çocuk babasıdır.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.