Gölbaşı :
z     z
30 Haziran 2015, 23:46
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Hemşehrilerinin gözdesi oldu...

“Yozgatlılar, hemşehrileri Mehmet Kaya ile gurur duyuyor...”

Hemşehrilerinin gözdesi oldu...

 

   Gölbaşı Yozgatlılar Derneği Başkanı Murat Karakurt,  hemşehrisi olan hastane müdürü Mehmet Kaya’yı ziyaret ederek, “hemşehrimizle gurur duyuyoruz”dedi.

 

      Gölbaşı Devlet Hastanesi kurucu müdürlüğünden  sonra 29 Mayıs Devlet Hastanesi’nde kurucu müdür olarak görev yapan Mehmet Kaya’yı ziyaret eden Gölbaşı Yozgatlılar Dernek Başkanı Murat Karakurt, hemşehrisini öve öve bitiremedi.

 

    Gölbaşı'nda ikamet eden Mehmet Kaya’nın çok çalışkan ve hizmet adamı olduğunu belirten Murat Kaya, “Nerede güzel şeyler varsa, orada mutlaka yozgatlınında payı vardır” diyerek yapılan her etkinliğe katılan 29 Mayıs Devlet Hastanesi müdürü Mehmet Kaya ile gurur duyduklarını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

  Mehmet Kaya, hemşehrilerinin kendilerini yalnız bırakmamasından mutlu olduğunu belirterek, "Bizim görevimiz insan odaklı hizmet olup, bu hizmetimizi layıkıyla verebiliyorsak mutlu oluyoruz. Hemşehrilerimizin böyle birlik ve yardımlaşma konusundaki çabalarını taktirle karşılıyorum. ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum."dedi

mkk ~ 02 Temmuz 2015, 16:49

Basarilarinizin debamini dilerim

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.