Gölbaşı :
z     z
29 Haziran 2015, 02:03
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

İNCEK, İLÇE Mİ OLACAK!

“İncek Mahallesi'nin yakın zamanda ilçe olması söylentileri arttı...”

İNCEK, İLÇE Mİ  OLACAK!

 

-İNCEK'E DEV PROJELER YAPILIYOR...İNCEK İLÇE OLMA YOLUNDA HIZLA İLERLİYOR...

 

-Son yıllarda hayata geçirilen projeler sayesinde Başkent Ankara’nın en gözde  yerleşim merkezi haline gelen İncek,şimdi de Besa Grup kalitesiyle tanışmaya  hazırlanıyor

 

-Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci:  “Ankara’da herkesin lüks konuta ulaşabilmesinin önünü açtığımız  850 konutluk Kent İncek projemizle,İncek’te konforlu yaşamı bir adım öteye  taşıyacağız”

 

-Lüks ve marka konut projelerine ev sahipliği yaparak Başkent Ankara’nın en gözde yerleşim merkezi haline gelen İncek, şimdi de Besa Grup kalitesiyle tanışmaya hazırlanıyor.

 

İnşaatı, kentin sembol konut, AVM ve iş merkezi projelerine imza atan Ankara’nın marka firması Besa Grup tarafından yapılacak Kent İncek projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

İncek bölgesinin nezih, doğayla iç içe ve konforlu yaşam sürmek isteyenlerin tercih ettiği yerleşim merkezlerinin başında geldiğini vurgulayan Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, “Son 5 yıldan bu yanaİncek bölgesi inşaat firmalarının oldukça ilgi gösterdiği, büyük konut projelerine ev sahipliği yapan bir yerleşim yeri haline geldi. Değeri günden güne artan bu bölgede lüks konuta herkesin ulaşabilmesinin önünü açarak Kentİncek projesine start verdik. Konut almayı düşünen çok sayıda kişi, bu yılın ortalarında inşaatına başlayacağımız Kent İncek projemizi merakla beklediklerini bize iletiyor. Gösterilen ilgiye çok teşekkür ediyoruz ” dedi.

 

Yaklaşık 54 dönüm arazi üzerine kurulacak Kent İncek projesinin binlerce kişiyi konforlu yaşamla tanıştıracağını kaydeden Bezci,şunları söyledi:

 

“Kooperatif usulü üye kayıtlarının sürdüğü Kent İncek projesi ile 40 yıllık Besa Grup kalitesini bu kez İncek’e taşıyacağız. Toplam 850 konutluk 8 bloktan oluşacak projede yer alan farklı konut tipleri ile herkes aradığı konutu bulacak. Mogan Gölü manzaralı projemiz, özel peyzaj alanları ile de konut sahiplerine doğayla iç içe bir yaşam sunacak. Kentİncek’le konforlu yaşamı bir adım öteye taşıyacağız.”

 

Bezci, projede yerini almak isteyenlerin 0536 984 48 93'ü arayarak ya da www.kentincek.com adresinden başvuruda bulunabileceklerinin altını çizdi.

 

GELECEĞİN MİMARLARI,   GELECEĞİN REZİDANSINI ZİYARET ETTİ

 

“Dünya Saygınlık Sıralaması”nda en saygın 100 üniversite listesinde yer alan ilk ve tek Türk üniversitesi olma unvanını taşıyan ODTÜ’nün öğrencileri, İncek’te yapımı devam eden ve WAF-Mimarlık Festivali kapsamında “dünyanın en değerli 14 projesi” arasına giren Ons İncek Residence projesini ziyaret etti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.