Gölbaşı :
z     z
25 Haziran 2015, 01:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Çetinkaya; Gökçek'i eleştirdi...

““Gökçek bitik itibarını kurtarmanın peşinde"...”

Çetinkaya; Gökçek'i eleştirdi...

 

MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, 8 dönümlük Atatürk Orman Çiftliği arazisinin apar topar Cumhurbaşkanlığı adına tahsis edilmesi kararını eleştirdi.

 

ANKARA - Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek’in siyasi itibarını kurtarma telaşına düştüğünü bildirdi. Başkan Çetinkaya, 8 dönümlük Atatürk Orman Çiftliği arazisinin apar topar Cumhurbaşkanlığı adına tahsis edilmesi kararını eleştirerek “Kaçaksaray’a yapılan bu jest, İ. Melih Gökçek’in bitik itibarını kurtarmaya yetmez” dedi.

 

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AKP’li üyelerin oylarıyla kabul edilen kararla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, şunları söyledi:

 

“GÜNDEMDE KALMA TELAŞINDA”

 

“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, siyasette kaybolan itibarının derdine düşerek gündemde kalmanın yollarını aramaktadır. Daha iki ay önce söz konusu parseli Başbakanlığa devreden zihniyet şimdi ne olmuştur da bunu Cumhurbaşkanlığına tahsis etmiştir. Bu durum Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mirasının parsellenmesinden başka bir şey değildir.

 

Yargı kararlarını dinlemeyen Gökçek zihniyeti, özel yasa gerektiren bir konuda Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’ni de kullanmaktan geri kalmamaktadır. Ancak ne yaparsa yapsın Gökçek bitik itibarını kurtaramayacaktır.”

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
5 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.