Gölbaşı :
z     z
12 Haziran 2015, 12:19
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

34 bin 051 öğrenci de tatil sevinci...

“Gölbaşı'nda tatile giren öğrenciler yöneticilerden nasihatlar geliyor...”

34 bin 051 öğrenci de tatil sevinci...

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı bitti.  Eğitim Öğretime 3 ay ara verildi. Gölbaşı’nda 34.051 öğrencimizin karnelerini almasıyla yaz tatili başladı.

 

Gölbaşı İlkokulunda da düzenlenen karne dağıtım programında Gölbaşı Kaymakamı Şahin Aslan, Gölbaşı Belediyesi Başkan Vekili Behsat Aydemir, Gölbaşı Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Kaymakam Şahin Aslan ve Gölbaşı Belediyesi Başkan Vekili Behsat Aydemir, Gölbaşı İlkokulunda öğrencilere  vererek öğrenci sırasına oturup öğrenciler ile birlikte hatıra fotoğrafı çekindiler.

 

Kaymakam Şahin Aslan ve  Başkan vekili Behsat Aydemir, programlarda yaptığı konuşmasında Öğrencilere iyi tatiller diledi. Yeni eğitim ve öğretim yılına da daha iyi çalışarak, hazırlanmaları istedi.

 

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayrettin Balcı’da bir mesaj yayınlayarak,  öğrenciler ile anne ve babalara mesajlar verdi.   Balcı; Öğretmenlere de seslenerek  “Yetişen neslimizde en büyük pay ve başarı size aittir.” dedi.

hakan ~ 12 Haziran 2015, 12:21

Milli Eğitim Müdürü Balcı, herkese nasihat veriyor, öğretmenlere sorumluluk yüklüyor da, Müdür olarak kendi sorumlulukları nedir? Başarılara nasıl katkı sağlıyor? Ne iş yapar eğitim öğretimdeki payı nedir? kendileri ne yapıyorlar acaba

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.