Gölbaşı :
z     z
10 Haziran 2015, 00:42
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Avrupa Şampiyonluğu için Gölbaşı'nda hazırlanıyorlar...

“İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı Göbaşı'nda kamp yapıyor”

Avrupa Şampiyonluğu için Gölbaşı'nda hazırlanıyorlar...

 

İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı Gölbaşı’nda kamp yapıyor.

 

İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı, Avrupa Futbol Şampiyonası için Gölbaşı’nda  kampa girdi.

 

2012 Dünya İşitme Engelliler Futbol Şampiyonası finalinde Mısır’ı 1-0 yenerek şampiyon olan İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı, 14-27 Haziran 2015 tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek İşitme Engelliler Avrupa Futbol Şampiyonası’na Gölbaşı’nda  hazırlanıyor.

 

07-13 Haziran tarihleri arasında Vilayetevi Sosyal Tesisleri’nde kampa giren milli takım, Antremanlarını da Gölbaşı Çim Sahası’nda yapıyor. Gölbaşı Belediyesi’nin de ulaşım  ve konaklama da da destek olduğu İşitme Engelliler Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Ali Metin, Yardımcıları Mücahit Öztürk, Mehmet Teyvik Erdenerin desteklerinden dolayı Vilayetevi Sosyal Tesis Müdürüne ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a teşekkür ettiler.

 

  Kamptan sonra Almanya’ya gidecek olan takım Avrupa Şampiyonu olmayı hedefliyor.

 

 İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı ile ilgili görüşlerini aktaran Teknik Direktör Ali Metin, şampiyonaya iyi bir şekilde hazırlanmaya devam ettiklerini belirterek, “Teknik heyet ve sporcularımızla en iyi şekilde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz Bizlere düşen görev ise son Dünya Şampiyonu olarak bu Avrupa Şampiyonası’ndan da alnımızın akıyla çıkmak” dedi.

 

    Gölbaşı’lıların yakından tanıdığı Teknik Direktör Yardımcısı Mücahit Öztürk,  Avrupa Şampiyonluğu konusunda iddialı olduklarını belirtti.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.