Gölbaşı :
z     z
29 Mayıs 2015, 11:13
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye yaz çiçeklerini toprakla buluşturdu...

“Darısı, Sevgi Çiçekleri'ninde toprakla buluşmasına olsun...”

Belediye yaz çiçeklerini toprakla buluşturdu...

 

Yaz çiçekleri Toprakla Buluştu

 

Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yaz aylarının gelmesiyle birlikte 200 bin adet yaz çiçeğini toprakla buluşturdu.

 

Gölbaşı’nda parklar, yaz çiçekleri ile birlikte rengârenk bir hale büründü. Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçedeki yeşil alanları ve parkları çiçeklerle süslemeye başladı.

 

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, park ve bahçelere yaklaşık 200 bin adet petunya, kadife, ortanca, ateş, taflan ve aslanağzı çiçeklerinin ekimine başladı. Özellikle park ve bahçelerde dikilen çiçekler, vatandaşların dikkatini çekerken, çiçekler yaz aylarında Gölbaşı’nın güzelliğine güzellik katacak.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ilçedeki yeşil alanların ve parkların düzenlenmesi adına önemli çalışmalar yaptıklarını, yapmaya da devam edeceklerini söyledi. Başkan Duruay, Gölbaşılıların gurur duyacağı bir ilçede yaşamaları için seferber olduklarınıifade ederek “Park ve bahçelerimizdeki rengarenk görüntüler, Gölbaşı’na farklıbir boyut kazandıracak” sözlerini kullandı.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.