Gölbaşı :
z     z
27 Mayıs 2015, 13:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Belediye'den balkan turu...

“Gölbaşı'nı en iyi şekilde tanıtıyoruz...”

Belediye'den balkan turu...

   Gölbaşı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu çalışıyor.  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden sonra yeni bir ekiple Balkan ülkeleri ziyareti yapan 50 kişilik Gölbaşılı ekip 4. Uluslararası Bilim, Kültür ve spor Kongresi'nde Gölbaşı'nı tanıttı. Belediye mahalle muhtarlarını, öğrencileri ve hiç gitmeyen vatandaşları da başta Çanakkale Şehitliği  olmak üzere değişik turizm kentlerine de turlar düzenleyerek Gölbaşılıların sosyal yaşamlarını zenginleştiriyor...

 

    Geziye değişik partilerden meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, bazı basın mensupları ile birlikte belediye halk oyunları ekibi katıldı.

 

Gölbaşı Belediyesi Makedonya'da

 

Gölbaşı Belediyesi, Makedonya’nın Ohri şehrinde düzenlenen 4. Uluslararası Bilim, Kültür ve Spor Kongresi “Sınırların ötesi: Uyumlu Bir Dünya İnşaası” başlığı altında düzenlenene kongreye katılarak Gölbaşı’nı tanıttı.

 

 Makedonya'nın Ohri şehrinde 4. Uluslararası Bilim, Kültür ve Spor Kongresi "Sınırların ötesi: Uyumlu bir dünya inşası" başlığı altında düzenlendi. Düzenlenen programa Gölbaşı Belediyesi de destek verdi. Gölbaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci, Gölbaşı Belediye meclis üyeleri, Gölbaşı Belediyesi müdürleri, yerel basın temsilcileri ve Gölbaşı Belediyesi halk oyunları ekibinden oluşan toplam 50 kişilik heyet Gölbaşı Belediyesini Kongrede temsil ettiler. Halk oyunları ekibi Ankara ve Gölbaşı’na ait yöresel oyunlarını sergileyerek davetlilere keyif dolu anlar yaşattılar.

 

Kongrede konuşma yapan Gölbaşı Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Demirci, Gölbaşı Belediyesi olarak bu programda olduğumuz için ve davet edildiğimiz için teşekkür ederim. Gölbaşı Belediyesi olarak bölgemize ve yöremize ait halk oyunları ile oyunlarımızı sergiledik’ ifadelerini kullandı. Gölbaşı’nı tanıtan hediyeler verdi ve Makedonyalı’ları Gölbaşı’na davet etti.

 

Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Derneği Başkanı Dr. Taner Bozkuş, desteklerinden ve katılımlarından dolayı Gölbaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.

 

Diğer haberler için  www.golbasininsesi.com   tıklayın

metin yıldız ~ 31 Mayıs 2015, 08:11

yakup odabaşı nı eleştirenler aynı şeyleri kendisi yapıyo ayrıca gazeteciler neyin karşılığı ordalar sormak isterim özellikle yasin efendi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.