Gölbaşı :
z     z
26 Mayıs 2015, 22:20
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kaymakamdan çevre kirliliğine "dur" toplantısı...

“Toplantı kararlarına uymayan teşkilatlar uyarıldı”

Kaymakamdan çevre kirliliğine

 

KAYMAKAM ŞAHİN ASLAN BAŞKANLIĞINDA SEÇİM GÜVENLİĞİ KONULU 2. TOPLANTI DÜZENLENDİ

 

 

        Kaymakam Şahin Aslan  Başkanlığında düzenlenen toplantıda, 07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde İlçemiz genelinde alınması gereken güvenlik tedbirleri  2. defa görüşüldü.

 

      Sokak ve caddelere asılılarak, birçok çevre kirliliği oluşturan ve bazı siyasi parti teşkilat yönetimlerinin şikayetleri üzerine yeni bir toplantı yapıldı.

 

          Kaymakamlık Mogan Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İlçe Jandarma Komutanı Kıd.Yzb.Uğur Avcı, İlçe Emniyet Müdürü Selim Sarıoğlu, İlçe Seçim Müdürü Eyüp Günay ile Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkan Yardımcısı Abdulkadir Er , Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ümit Atak, Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Halkların Demokratik Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Çörekçi, Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ali Gülhan ve Vatan Partisi Gölbaşı İlçe Saymanı İlhan Akçay  katıldı.

 

       Toplantıda konuşan Kaymakam Şahin Aslan, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin huzurlu ve güvenli bir ortamda yapılmasını sağlamak amacıyla ilgili mevzuat ve Yüksek Seçim Kurulu Kararlarına göre seçim öncesi, seçim günü ve sonrasında siyasi parti ilçe teşkilatları ile görevlilerin gerekli duyarlılığı ve hassasiyeti göstermeleri gerektiğini belirterek propaganda amaçlı hazırlanan parti bayrağı, afiş, poster, pankart vb. reklam ve ilan malzemelerinin, ilgili mevzuat ve Yüksek Seçim Kurulu Kararlarına göre nerelerde ne şekilde asılacağı hususunda bilgi verdi.

 

 

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.