Gölbaşı :
z     z
24 Mayıs 2015, 00:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Hallaçlı da kültür merkezine kavuştu

“Fatih Duruay ve Yakup Odabaşı birlikte açılış yaptı”

Hallaçlı da kültür merkezine kavuştu

 

Hallaçlı Kültür Merkezi’nin açılışına, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka,  AK Parti Milletvekili Adayı Ertan Aydın, CHP Milletvekili Adayı Emre Doğan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Çankaya İlçe Başkanı Ali Güven,  CHP İlçe Başkanı Ümit Atak,  Gölbaşı Belediyesi önceki dönem  Başkanı Yakup Odabaşı, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Murat Bey Balta,  Muhtarlar, STK temsilcileri ile Hallaçlılar katıldı.

 

Açılışta konuşma yapan Başkan Fatih Duruay, kültür merkezinin sadece düğün ve cenazelerde kullanılmamasını, çeşitli kursların açılmasında, değişik kültür faaliyetlerinde de kullanılması gerektiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 

  Gölbaşı Belediyesi Eski Başkanı Yakup Odabaşı’da bir konuşma yaparak,  emeği geçenlere teşekkür ederek, “ Dün hep beraber temelini attığımız gibi, bugün de hep beraber açılışını yapıyoruz. Her zaman güzel günlerde inşallah birlikte oluruz.”dedi.

 

  CHP Milletvekili Aylin Nazlı Aka, Hallaçlılı vatandaşlarla sohbet edip, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Hallaçlılar, misafirlerine  Pilav üstü et ikram ettiler.

 

  Kültür Merkezi 2 katlı olup, alt kat 145 m2, üst kat 405 m2 olmak üzere toplam 550 m2 kullanım alanına sahip,  2 adet çok amaçlı salon, muhtarlık bürosu, çalışma bürosu, tuvaletler de bulunuyor.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.