Gölbaşı :
z     z
18 Mayıs 2015, 16:37
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Kutlu olsun milletime, kutlu olsun devletime...

“CHP'nin milli bayram duyarlılığında Gençlik Şöleni'ne davetlisiniz”

Kutlu olsun milletime, kutlu olsun devletime...

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı  kutlamasında belediye programında değişiklik oldu.  Daha önce  Kutsi’nin konser vereceğini duyuran Belediye yetkilileri, “elde olmayan nedenlerden dolayı kutsi konseri’nin 23 Mayıs tarihine ertelendiğini duyurdu. Kutsi ve Hüseyin Kağıt 23 Mayıs tarihinde Atatürk Sahil Parkı’nda konser verecek.

 

    Belediye,  19 Mayıs tarihinde kutlama yapsaydı bir ilk yaşanacaktı.

 

19 MAYIS’A CHP DAMGASI

 

  Gölbaşı’nda yaşanacak ilklerden biriside ilk defa bir siyasi parti teşkilatının 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayacak olması olup, milli bayramı çoşku içerisinde yaşatacak.

 

 CHP İlçe Başkanı Ümit Atak,  tüm Gölbaşılıları Milli Bayram konserine davet ederken şunları söyledi. 19 Mayıs bizim Egemen güçlere , Sorgusuz biat anlayışına karşı  varoluş mücadelemizin simgesidir.Bu nedenle gençlere armağan edilmiştir. Biz bu güne de gençlerimize de dünya döndükçe sahip çıkacağız.  19 Mayıs Konserimize herkesi bekliyoruz.” dedi

 

KAYMAKAMLIK PROGRAMI DA BELLİ OLDU

 

    Her yıl resmi törenlerle kutlanan milli bayramların halkın kendi organizasyonlarıyla kutlanmasının öneminin bir kere daha ortaya çıkmasıyla birlikte kaymakamlık programı da sabah saat 10.00 da Atatürk Sahil Parkı’nda başlayacak.

 

    Kutlamalarda, günün anlam ve önemini belirten konuşma,  şiir ve müziklerin yanı sıra, halk oyunları gösterileri ile Polis Akademisi Başkanlığı bandosu da konser verecek.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.