Gölbaşı :
z     z
16 Mayıs 2015, 22:38
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Nevzat Aypek'ten miting havasında açılış

“Gölbaşı'nda seçim iletişim bürosunu saat 17.25 de açtı”

Nevzat Aypek'ten miting havasında açılış

 

MHP Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Prof.Dr.Nevzat Aypek’in açılışını yaptığı seçim iletişim merkezi miting havasında geçti.

 

      Açılış saati 17.25 olarak  gerçekleştirilen iletişim merkezi Ankara Caddesi üzerinde açıldı.

 

     Açılışa;  Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Milletvekili  Mustafa Erdem,  milletvekili adayları  Şahin Önalan,  umutçan Günerkaya, Sultan Gündüz, Sibel Ersoy, Pınar Günseven Gülsoy, İbrahim Kuş, Erkan Haberal, İbrahim Çiftçi, Kamu-Sen Eski Başkanı Bircan Akyıldız, MHP İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Belediye eski ve yeni meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

 

  Mehmet Aypek, “Demokrasilerde hükümetlerin değişimi sandıklarla olur. Demokrasilerde sandık esastır. Bugün açılışımız saat 17.25. Heralde 17-25 çağrışım yapmıştır. Unutturmadık. Unutturmayacağız.  “dedi

 

  Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ise, “İnşallah 8 Haziranda MHP’yi Gölbaşı’nda da iktidar yapacağız.”dedi.

hakan ~ 18 Mayıs 2015, 16:48

AKP ye toz kondurmayan yerel basında 17.25 haberleri yapmasının derin bir anlamı olabilir hoca, zira bugüne kadar AKP ye toz kondurtmuyorlardı ne oldu acaba, buna bakmak lazım.kaybettiklerinimi görüyorlar yoksa hocam

Rıza ÇELEBİ ~ 18 Mayıs 2015, 09:37

17/25 Aralık 2013 Türkiye Cumhuriyet Tarihinin sayfalarına yazılmış, insanların hafızalarına kazınmış, sık sık tekrarı yapılacak belgeleri görüntüleri şüphelileri ibret vesikası bir tarihtir. Her şey unutulur ancak tarihimizdeki bazı hadiseler bizler istesek de unutulmaz.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 2 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.