Gölbaşı :
z     z
16 Mayıs 2015, 13:25
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Çorumlular, iştişare toplantısı yaptı

“Çorumlular TEDAŞ Sosyal Tesisleri'nde biraraya geldi”

Çorumlular,  iştişare toplantısı yaptı

 

    Çorumlular,  hemşehrileri AK Parti Milletvekili Adayı Murat Alparslan’la ve TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile birlikte  TEDAŞ  Sosyal Tesisleri’nde kahvaltıda buluştu…

 

    Ankara Çorumlu Dernekler Federasyonu  tarafından  TEDAŞ Sosyal Tesisleri’nde verilen iştişare toplantısı kahvaltısına  çok sayıda Çorumlu katılırken birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

  Ankara Çorumlu Dernekler Federasyon Başkanı Hayri Çağır, , AK Parti Milletvekili Adayı Murat Alparslan ile TBMM Başkanı Cemil Çiçek birer konuşma yaparak, birlik ve beraberliğin önemini belirttiler. İştişare toplantısına Gölbaşı Çorumlular Birliği Dernek Başkanı Osman Ulunç ile birlikte çok sayıda dernek temsilcisi  katılarak görüşlerini bildirdiler.

 

    Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılacak olan Çorum Tanıtım Günlerinin konuşulduğu iştişare toplantısında, AK Parti Milletvekili Adayı Murat Alparslan'da neden AK Parti'ye oy verilmesi gerektiğini anlattı.

 

     TBMM Başkanı Cemil Çiçek yapmış olduğu konuşmada birliğinden dolayı Çorumlulara teşekkür ederek,  "Yozgat - Çorum insanı, aynı kültürün insanıdır. "dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 3 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.