Gölbaşı :
z     z
14 Mayıs 2015, 10:53
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı Belediyesi "Gençlik Konseri" dedi

“Gölbaşı tarihinde ilkleri yaşıyor...Bu çoşkuyu yaşatanlara teşekkkürler...”

Gölbaşı Belediyesi

 

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl Gölbaşı'nda çoşkulu geçecek. Her yıl Gölbaşı Kaymakamlığı uhdesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenciler arasında yapılan etkinliklerle kutlanan bu milli bayramda bu yıl ilkler yaşanıyor.

 

      Atatürk'ün Kurtuluş savaşını başlatmak için  19 Mayıs 1919 günü Samsun'dan çıkışının  anıldığı, hem de Gençlere verilen bu özel günün milli bir bayram olduğunu yaşayan ve yaşatan  ilçedeki  siyasi ve sosyal dinamiklerinde etkinliklere katılması  bekleniyor...

 

   Milli Bayram olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda  CHP Gölbaşı Teşkilatı konserle kutlayacağını duyururken,  Gölbaşı Belediyesi'de Gençlik Konseri düzenleyerek çoşku oluşturacağını duyurdu.

 

   Gölbaşı Belediyesi   Kutsi Konseri'ni  Belediye'nin 50.yıl kutlama programı çerçevesinde mi, yoksa 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında mı verileceği konusunda açıklama yapılmadığı gazetemizin bir önceki haberinde belirtilmişti.  Gölbaşı Belediyesi Kutsi Konseri'ne açıklık getirerek, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı" kapsamında, Gençlik Konseri verileceğini belirtti.

 

Belediye'den yapılan açıklama şöyle;

 

Mogan Gölü Kenarı’nda Kutsi Konseri

 

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Kutsi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Gölbaşı’nda konser verecek. 19 Mayıs Salı günü saat: 19.00'da Gölbaşı Atatürk Sahil Parkı'nda sahne alacak Kutsi, sevilen parçalarınıhayranları için seslendirecek.

 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, ’’Gölbaşı Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz Gençlik Konserimize tüm halkımız davetlidir" dedi

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
2 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.