Gölbaşı :
z     z
13 Mayıs 2015, 20:06
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'nda 19 Mayıs Çoşkusu...

“CHP'den sonra, Belediye'de Gölbaşı'nda bir ilki gerçekleştiriyor...”

Gölbaşı'nda 19 Mayıs Çoşkusu...

 

Gölbaşı Belediyesi 19 Mayıs’ta Kutsi konseriyle kutlama yapacak.

 

Gölbaşı Belediyesi’nin 50.yılı kutlaması çerçevesinde verilecek olan Kutsi konseriyle birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’da büyük bir şölene dönüşmüş olacak.

 

 Gölbaşı Belediye kuruluşundan bugüne kadar  19 Mayıs tarihinde bir ilk gerçekleştirilerek bir konser verdirecek.

   Ancak, konserin sadece " Gölbaşı’nın Belediyelik oluşunun 50.yılı" kutlama kapsamında mı yoksa  "19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı" kutlama kapsamında mı yapıldığı konusunda açıklama yapılmadı.

 

  Atatürk Sahil Parkı’nda saat 19.00’da verilecek olan konsere Gölbaşılılar davet edilirken,  Gölbaşı Spor Sahası alanında verilecek olan CHP’nin 19 Mayıs kutlama konseriyle aynı saatte çakışması dikkat çekiyor.

                                                

 

  GÖLBAŞI’NDA BİR İLKTE CHP’den GELİYOR…DARISI DİĞER SİYASİ VE SOSYAL OLUŞUMLARA…

 

Gölbaşı CHP İlçe Örgütü 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve  Gençlik ve Spor Bayramı’nını büyük bir çoşkuyla kutlamak için şölen düzenledi.

 

Gölbaşı’nda CHP İlçe Örgütü’nün 19 Mayıs kutlaması çerçevesinde Gölbaşı’nda ilk defa bir siyasi parti tarafından kutlamak için yapılan organizasyonda Grup Gündoğarken ve İlhan-Volkan Kardeşler konser verecek.

 

CHP   İlçe Başkanı Ümit Atak,   şölenin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlamak amacıyla yapılacağını belirtti.

hakan ~ 14 Mayıs 2015, 10:36

Bu devirde bazı zihniyetler Atatürk\\\\\\\\\\\\\\\'ü Anmak için etkinlik yapmaması normalleşiyor tebrikler CHP il ve ilçeye alkışlar size..milli davaya çıkmak budur.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.