Gölbaşı :
z     z
03 Mayıs 2015, 12:56
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı CHP'de motivasyon tam...

“Ümit Atak; Hedefimiz belli...”

Gölbaşı CHP'de motivasyon tam...

 

CHP Gölbaşı Teşkilatı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.  Dayanışma yemeği organize edip, saha çalışmalarında ziyaretleri devam ettiriyorlar.

 

 CHP Genel Merkezi  Parti örgütlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl , Grup Başkan Vekili Levent Gök, Milletvekili Adayları Necati Yılmaz , Ali Haydar Hakverdi , Hikmet Tepe, Gamze Taşçıer , Emre Doğan ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan  partililer ile Gölbaşı yöneticileri  dayanışma yemeğinde buluştu.

 

  Gölbaşı’nda esnaf ve ev ziyaretleri yapan CHP’liler, Haymana Yolu üzerinde bir çay bahçesinde de dayanışma yemeği’nde buluştu.  Herkese açık ve ücretsiz olan yemeğe partililerin yanı sıra birçok Gölbaşılı da katıldı.

 

   CHP Grup Başkanvekili Levent Gök ve beraberindeki heyet akşam da Gölbaşı Çorumlular Birliği Derneği yöneticilerini ziyaret ederek, gündemle ilgili konuları görüştüler.

 

      Belediye Meclis Üyesi Bülent Elikesik seçim çalışmalarında işini gücünü bırakarak koştururken, İlçe Başkanı Ümit Atak ise gecesini gündüzüne katarak yönetim kurulu arkadaşları ve partilileriyle birlikte kapı kapı gezerek seçim bildirgesi dağıtıyor...

 

 Gölbaşı CHP İlçe Başkanı Ümit Atak, “Motivasyonumuz yüksek , hedefimiz belli” diyerek saha çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

hakan ~ 03 Mayıs 2015, 13:00

sizin gazeteden başka CHP haberleri yapan gazeteler yok mu kardeşim, birde bu yemeğe katılan gazeteciler vardı onların gazetesinde hiç CHP haberi görmüyoruz. ne biçim iştir bu, bu belediye seçimlerine benzedİ, AK Partiye toz kondurmayan Melih Gökçek\\\\\\\\\\\\\\\'in borozanlığını yapan gazetelere CHP lilerin reklam ilan vermesi gibi bir durumu da yaşadık ya hadi hayırlısı

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 4 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.