Gölbaşı :
z     z
27 Nisan 2015, 23:51
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Gölbaşı'ndaki seçim günü güvenlik tedbirleri konuşuldu...

“KAYMAKAM ŞAHİN ASLAN BAŞKANLIĞI'NDA İLÇE BAŞKANLARI DA KATILDI”

Gölbaşı'ndaki seçim günü güvenlik tedbirleri konuşuldu...

 

 

 

KAYMAKAM ŞAHİN ASLAN BAŞKANLIĞINDA SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ

 

 

       Kaymakam Şahin Aslan Başkanlığında düzenlenen seçim güvenliği toplantısında olası olumsuzluklara karşı alınabilecek güvenlik tedbirleri görüşüldü.

 

07 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri sürecinde İlçemiz genelinde alınması gereken güvenlik tedbirleri masaya yatırıldı.

 

     Kaymakamlık Mogan Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Şahin Aslan’ın yanı sıra  İlçe Jandarma Komutanı Kıd.Yzb.Uğur Avcı, İlçe Emniyet Müdürü Selim Sarıoğlu, İlçe Seçim Müdürü Eyüp Günay ile AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ümit Atak, Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Halkların Demokratik Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Mehmet Çörekçi, Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ali  Gülhan ve Vatan Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Akın Özbek katıldı.

 

       İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü Sorumluluk alanı ile ilgili seçim öncesi ve sonrasında alınacak güvenlik önlemleri hakkında verilen bilginin ardından görüş alış verişinde bulunuldu.

 

       Toplantıda konuşan Kaymakam Şahin Aslan, İlçemiz genelinde 241 sandıkta toplam 80.117 seçmenin oy kullanacağını, bu seçimde gerekli güvenlik tedbirlerinin alınarak sağlıklı bir seçimin gerçekleşmesi için seçimde görevli Siyasi Partilerin İlçe Teşkilatlarının karşılıklı hoşgörü, saygı ve dostluk içinde hareket etmelerinin önemini belirterek seçimlerin İlçemiz genelinde güven ortamı içerisinde gerçekleşmesi temennisinde bulundu.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.