Gölbaşı :
z     z
24 Nisan 2015, 19:20
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Futbol Turnuvası'nda gol şovu...

“Başkan Duruay'ın topa vurmasıyla turnuva başladı...”

Futbol Turnuvası'nda gol şovu...

 

GölbaşıBelediye Spor Kulübü tarafından düzenlenen Dr. Şerafettin Tombuloğlu “Saygı ve Kardeşlik” futbol turnuvası başladı.

 

Gölbaşı Belediyespor Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen mahalleler arası futbol turnuvası GölbaşıBelediye Başkanı Fatih Duruay’ın başlangıç vuruşu ile başladı.

 

Turnuvanın başlangıç maçı Örencik Mahallesi ile Yavrucuk Mahallesi arasında gerçekleşti. Başlangıç maçına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Hayati Çal, Ankara Milletvekilleri Adayları, Belediye Başkan Yardımcıları, Siyasi ilçe Başkanları,Muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı. Turnuvanın başlangıç vuruşunu GölbaşıBelediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Belediyespor Kulübü Başkanı Hayati Çal ve Ankara Milletvekilleri ile birlikte yaptılar.

 

Gölbaşı Şehir Stadı’ndaki açılış maçında Yavrucuk Mahallesi, Örencik Mahallesi’ni 3-2 yenerken Oğulbey Mahallesi rakibi Karşıyaka Mahallesini 9 golle uğurladı. Hallaçlı Mahallesi de Beynam Mahallesi’ni 6-1 yenmeyi başardı.Hacılar Mahallesi’de Subaşı Mahallesi’ni 5-1 yendi.

 

“ÖNEMLİ OLAN KAYNAŞMA”

 

Turnuvanın açılışına katılarak takımlara başarılar dileyen Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, “Önemli olan futbol değil kardeşliğin pekişmesi ve kaynaşmasıdır. Herşeyden önce dostluğu hiçbir zaman unutmamamız gerekir. Turnuvaya katılan tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Her zaman dostluk kazansın” dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
1 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.