Gölbaşı :
z     z
18 Nisan 2015, 13:54
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

Ahmet Şafak Gölbaşı'ın salladı...

“Ülkücülerin etkinliğinde Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu doldu taştı...”

Ahmet Şafak Gölbaşı'ın salladı...

 

Gölbaşı’nda Ülkü Ocakları  tarafından düzenlenen “Bizimle Yürü Türkiye”   konserinde  Ahmet Şafak Gölbaşılıları çoşturdu. Ahmet Şafak’ı izlemeye gelen Ülkücüler Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu’na sığmadı.

 

Programın açılışında konuşan Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Selim Akyüz, bir büyük buluşmaya ev sahipliği yaptıklarını belirterek “Bizleri yalnız bırakmayan tüm dava büyüklerimize ve dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Geceye katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekilli Zuhal Topçu, Ülkü Ocaklarının Türkiye’de çok önemli yeri olduğunu belirterek şunları söyledi:

 

 “Ülkü Ocakları kurulduğundan beri bu ülkenin en büyük siyasi tarihlerindeki teşkilatlardır. İl teşkilatlarının yaptığı çalışmalara baktığınızda bu çocukların sürekli alanda çalıştıklarını görüyoruz. Üniversitedeki ülkücü gençliğin çalışmalarına baktığınız da birleştirici yanını görüyoruz. Yaptıkları çalışmalar ile takdire şayandır. Ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bu gençlik burada dimdik ayakta. Ülkücü gençlik olarak bu ocaklardan yetişmiş biri olarak bu millete ve değerlerine sahip çıkacağız.

 

Sayın MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli özellikle ülkücü gençliğin önemini her konuşmasında vurgulamaktadır. Biz gençliğin kıymetini biliyor ve önem veriyoruz. Bu ülkenin karşılıksız sevenleri olarak Ülkücü gençlik hazırdır.”

 

CUMHURİYET KAPALI SPOR SALONU TIKLIM TIKLIM…

 

Geceye Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu’nun yanı sıra, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Topçu, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Özgür Işık, Yönetim Kurulu üyeleri, Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy, Gölbaşı eski Belediye Başkanı Yakup Odabaşı, Eski ve yeni bazı Belediye Meclis Üyeleri Ankara Milletvekili Adaylarından Prof. Dr. Nevzat Aypek, Erkan Haberal, İbrahim Çiftçi, Sultan Gündüz, Aytaç Özel, Pınar Günseven Gülsoy, Şahin Önalan, Hatice Meltem Uluç, bazı ilçe başkanları katıldı.

                                                                                                

Gölbaşı Ülkü Ocaklarının düzenlediği gecede sahne alan Ahmet Şafak seyircilere unutulmayacak anlar yaşattı. Tüm salon Ahmet Şafak’ın söylediği şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.dedi.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
3 + 5 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.