Gölbaşı :
z     z
17 Nisan 2015, 22:17
pPaylaş : Google PlusGoogle Plus    FacebookFaceBook    TwitterTwitter  
  s   Bayram Türkmez

CHP'li adaylar sokaklara indi...

“Ankara'nın tüm ilçelerini gezen CHP'li adaylar Gölbaşılılarla da buluştu...”

CHP'li adaylar sokaklara indi...

 

          29 Martta ön seçimle milletvekilleri adayları ve  sıralamalarını  belirleyen CHP demokratik bir siyasi yaklaşım göstermiş ve kontenjanın dışında ön seçim galiplerini aday olarak listelerde göstermişti.

 

       Ön seçimle belirlenen milletvekili adayları tüm Türkiye genelinde seçim bölgelerini tek tek ziyaret ederek seçmenlere teşekkür ettiler. Teşekkür ziyaretlerinden biride Başkent Ankara’da gerçekleşti. 1.ve 2.bölge milletvekili adayları ilçeleri tek tek gezerek seçmenlerine teşekkür ettiler.

 

       ADAYLAR İKTİDAR MESAJI VERDİ

 

       Gölbaşındaki teşekkür ziyaretinde Grup Başkan vekili Levent Gök, Necati Yılmaz, Ali Haydar Hakverdi, Hikmet Tepe, Emre Doğan birer konuşma yaptılar. Grup Başkan Vekili Levent Gök konuşmasında; “Bizde aday olmak önemli değil. Bu seçim çok önemli, bu seçimde partimizi iktidara taşımak çok önemlidir. Her gün aday arkadaşlarla tüm toplumun her kesiminin tek tek elini sıkarak, partimizin güler yüzünü göstereceğiz. Projelerimizi anlatmak için gece gündüz çalışacağız Bu seçimde iktidar gitmek üzere, bu seçimde hepinizin desteğine ihtiyacımız var” dedi.      

 

       NECATİ YILMAZ VE DİĞER ADAYLARDA UMUT VERDİ

 

       Necati Yılmaz’da “Biz Gölbaşına teşekküre geldik. Ön seçimle Türkiye’de gerçek demokrasinin olduğunu gösterdik. Adaylarımızı biz seçeceğiz dediniz ve bizleri seçtiniz. Demokratik yarışı tüm herkese gösterdiniz. Bizler de doğruları göstermeye devam edeceğiz. Toplumun tüm kesimleri partimizi konuşuyor. Devletin itibarı, toplumsal barış, komşuluk ilişkilerimiz sıfırlandı. Şimdi bunları inşa etmenin zamanıdır.

 

       Türkiye’nin kaynaklarını halkımız için kullanmak istiyoruz. Diyorlar ki; siz emeklilere nasıl 2 maaş ikramiye vereceksiniz! Bu ülkede 26 milyon özel tüketim vergisi toplanıyor. İşte size kaynağı. Kaynak bu ülkedir, kaynak sizsiniz” dedi.

 

       Diğer adaylarda konuşmasında, özetle Ak Partinin inişe geçtiğini, CHP’nin oylarının yükseldiğini, 8 Haziran’da bunun tam anlamıyla gerçekleşmiş olacağını söylediler.

yorum
*Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görecektir. *Gerekli | Diğer Kullanıcılar Görmeyecektir.
4 + 1 =  *Gerekli | İşlem Sonucunu Kutuya Yazınız.